The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Beta

Beta

Hrůzostrašný Šeptač a věrný následovník Alfy.

Sezóny 2
2019 - 2020

Beta, jehož pravé jméno nám nebylo dosud odhaleno, patří do komunity přeživších, jejíž členové si přezdívají Šeptači. Jedná se muže, který působí hrůzostrašným dojmem. Je vysoký, má hluboký hlas a je velmi surový. Mezi Šeptači má zároveň vysoké postavení, po Alfě je druhý ve velení.

Alfa je jeho věrnou přítelkyní a vůdkyní, kterou následuje a poslouchá na slovo. Beta je jí velmi oddaný a věří v to, že se jedná o silnou ženu, kterou je hodno následovat. Dělá pro ni první, poslední a Alfa si je vědoma jeho věrnosti.


S Betou se poprvé setkáváme v přechodném táboře Šeptačů, kde ihned zneškodní mladého Henryho, který se k nim chtěl tajně dostat. Beta je následně pověřen tím, ať Henryho hlídá, zatímco má pro Lydii vytvořit novou masku, o kterou nedávno přišla. Zajímavostí je, že zatímco ostatní Šeptači si svou masku vždy sundávají, tak Beta to zásadně nedělá.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Za mě to byl epický záporný charakter, skoro jako Alpha. Chvílemi jsem si říkala, že není tak šílený a ke konci jsem si říkala, že je totálně šílený. Ryan Hurst byl herecky velmi přesvědčivý.

19.2.2021 | 12:19:46
ori

Beta je parádny a desivý, opäť skvelý výber herca. Mínusom je jeho smrť, sama osebe bola super, ale ten boj mohol byť dlhší a viac podobný komiksu.

webmaster
4.10.2020 | 18:00:38
tominotomino

Naprostý souhlas s @Tralery.

webmaster
31.7.2020 | 19:59:57
Lexie38

Opie z SOA je dobrej. Zajímalo by mě, koho slavnýho ve WD má představovat.

2.4.2020 | 12:56:08
Tralery

Původně jsem mu dal vyšší hodnocení, ale to, jak je jeho postava v 10. řadě napsaná, mě vůbec nebaví. Tvůrci ho vždy nastrčí do situací, ve kterých by ostatní dávno zahynuli, a pak ho z ní jakoby zázrakem vytáhnout; Laura, Judith, Mary, Gabriel, Alden, ti všichni ho mohli hravě odrovnat, ale kdepak. Pokud ho tvůrci chtějí nechat žít, nemají ho do těchto absurdně napsaných situací vůbec dávat. Stejně jako tehdá Governor – celé dvě řady mu všichni zachraňují krk a nebo ho nezabijí, pokud mají tu možnost, a on pak nakonec všechny dotyčné odrovná. Tohle už jsme tu měli. Obě postavy jsou špatně napsané. S Betou je to nuda.

20.3.2020 | 13:56:09
Robinson

Drsňák.

12.4.2019 | 0:48:17
hyena

moc sa zatial nepredviedol ale je to velky prislub do buducnosti

10.4.2019 | 19:54:49
Kothy

tvrdak

10.4.2019 | 18:43:36
Řízkáč

Za mě lepší než Alpha :D

10.4.2019 | 17:29:07
LubíkIP

Zajímavý záporák, zatím mě baví

10.4.2019 | 17:27:56

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama