The Walking Dead (Živí mrtví) Connie

Connie

Connie

Neslyšící přeživší, která je velmi vnímavá.

Sezóny 2
2018 - 2020

Connie je svým způsobem úkaz. Ještě před apokalypsou se živila jako novinářka, která byla schopná odhalit pravdu o několika křivých politicích. Po vypuknutí apokalypsy začala přežívat se svou mladší sestrou Kelly, se kterou později narazila na skupinu přeživších, kterou vedla Magna.

Tato žena je však odlišná v tom, že je neslyšící. Kvůli tomu se jedná o výjimečnou přeživší, která dokázala i přes tento svůj hendikep přežít pěkně dlouho. Ve skutečnosti jí však velmi pomohla její sestra, která jí kryje záda a dokáže se s ní domluvit.


I když je neslyšící, tak je chytrá a velmi vnímavá. Využívá své ostatní smysly k tomu, aby přečetla každého člověka. Díky tomu dokáže odhalit, jak se kdo chová a komu se dá věřit.

Connie je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Ona je skvělá!! Mám tuhle osůbku moc ráda už od začátku. Je úžasný, jak ona se dokáže přizpůsobit a jak si dokáže ve všem poradit, když ale přitom nemůže slyšet. Je právě hodně obdivuhodný, že i když neslyší, tak nikdy nepropadá panice a při svých starostech má čas ještě pomáhat ostatním a ba co víc, ještě je kolikrát uklidňuje. Je moc statečná, obětavá a hodná a někdo by si mohl myslet, že ji musí akorát tak všichni chránit…to právě vůbec není pravda. Ona má velké srdce, ale je přitom chytrá, rozumná, šikovná a vůbec někdo, kdo dokáže vyjádřit svůj vlastní názor a říct ne! Není to žádná naivní ženská a dokáže improvizovat. Ona naopak všem dodává sílu a odvahu. Strašně mě naštvalo, co se jí stalo a doufám, že se nám v 11. řadě vrátí v pořádku!! Jinak se obávám, že Carol u mě klesne.

3.4.2021 | 16:40:53
BlackSquirrel

Connie mám moc ráda. Je moc šikovná a tichá. A k Darylovi se moc hodí :). Jak neslyší tak je pozorná a všimne si něčeho co ostatní ne a to neslyší. Connie je opravdu moc hezká a chytrá.

3.4.2021 | 16:29:57
TeriTerinelerinel

Je skvělá!

26.2.2021 | 10:31:23
TaLu

Velmi dobře hraná postava, která se přes svůj hendikep naučila přežívat. Charakter ! S Darylem by se mi líbila, ale když bude seriál končit, a Daryl bude pokračovat s Carol, tak spolu asi nebudou. Ale byla by to dobrá dvojka.

10.10.2020 | 18:44:28
sonulle

Tak Connie nemůže člověk nemít rád. Je to Mary Sue seriálu. Má lepší instinkty než Daryl, nikdy nemine, pes ji má radši. Umí přežít každou situaci, nikoho neodsuzuje, každého zachrání, se všemi si rozumí. Není na ní nic špatného. Na bývalou novinářku dost nevídané. Nemá širší rozměr ani hloubku. Ale je pravda, že Lauren je sympaťačka. A v Talking dead, mě dostala tím, že by jeskyni do vzduchu vyhodila jako Carol, kdyby byla ve stejné situaci. To víte mi maminy držíme spolu! Doufám, že přežije. Přijde o končetinu a její vývoj nabere zajímavější směr.

16.3.2020 | 11:25:40
ori

Veľmi zaujímavý nápad s hluchonemou postavou, a k Darylovi sa hodí najviac zo všetkých. Veľmi sympatická.

redaktor
15.10.2019 | 12:46:08
LubíkIP

Miluji tuhle postava. Skvělí potenciál a všechno. Daryl by mohl něco zkusit XD

10.4.2019 | 19:14:09
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělý potenciál. Držím palce ať vydrží co nejdéle a dá se třeba do kupy s Darylem.

4.4.2019 | 12:55:48
Mike27

Tak Connie a celá její skupina jsou u mně super konečně jsem si zas někoho oblíbil a tak doufám ,že nějakou dobu vydrží za mě 100 %

4.4.2019 | 8:12:18
modrinka

Neskutečně se mi hodí k Darylovi xd doufám že jednou skončí spolu, je to hrozná sympaťačka, z té jejich ,,Magniny,, skupiny jí mám nejradši

25.3.2019 | 19:16:32
1

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás