The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Connie

Connie

Neslyšící přeživší, která je velmi vnímavá.

Sezóny 3
2018 - 2022

Connie je svým způsobem úkaz. Ještě před apokalypsou se živila jako novinářka, která byla schopná odhalit pravdu o několika křivých politicích. Po vypuknutí apokalypsy začala přežívat se svou mladší sestrou Kelly, se kterou později narazila na skupinu přeživších, kterou vedla Magna.

Tato žena je však odlišná v tom, že je neslyšící. Kvůli tomu se jedná o výjimečnou přeživší, která dokázala i přes tento svůj hendikep přežít pěkně dlouho. Ve skutečnosti jí však velmi pomohla její sestra, která jí kryje záda a dokáže se s ní domluvit.

I když je neslyšící, tak je chytrá a velmi vnímavá. Využívá své ostatní smysly k tomu, aby přečetla každého člověka. Díky tomu dokáže odhalit, jak se kdo chová a komu se dá věřit.

Connie je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělý potenciál. Držím palce ať vydrží co nejdéle a dá se třeba do kupy s Darylem.

Po konci seriálu z ní mám radost. Byly chvíle, kdy byla pro děj zásadní. Bylo by fajn, kdyby byla v Darylově spin-offu.

5.2.2023 | 19:26:40
BlackSquirrel

Connie mám ráda. Je moc šikovná a tichá. Jak neslyší tak je pozorná a všimne si něčeho co ostatní ne a to neslyší.

11.2.2022 | 13:10:54
TaLu

Velmi dobře hraná postava, která se přes svůj hendikep naučila přežívat. Charakter ! S Darylem by se mi líbila, ale když bude seriál končit, a Daryl bude pokračovat s Carol, tak spolu asi nebudou. Ale byla by to dobrá dvojka.

10.10.2020 | 18:44:28
sonulle

Tak Connie nemůže člověk nemít rád. Je to Mary Sue seriálu. Má lepší instinkty než Daryl, nikdy nemine, pes ji má radši. Umí přežít každou situaci, nikoho neodsuzuje, každého zachrání, se všemi si rozumí. Není na ní nic špatného. Na bývalou novinářku dost nevídané. Nemá širší rozměr ani hloubku. Ale je pravda, že Lauren je sympaťačka. A v Talking dead, mě dostala tím, že by jeskyni do vzduchu vyhodila jako Carol, kdyby byla ve stejné situaci. To víte mi maminy držíme spolu! Doufám, že přežije. Přijde o končetinu a její vývoj nabere zajímavější směr.

16.3.2020 | 11:25:40
ori

Veľmi zaujímavý nápad s hluchonemou postavou, a k Darylovi sa hodí najviac zo všetkých. Veľmi sympatická.

webmaster
15.10.2019 | 12:46:08
LubíkIP

Miluji tuhle postava. Skvělí potenciál a všechno. Daryl by mohl něco zkusit XD

10.4.2019 | 19:14:09
Mike27

Tak Connie a celá její skupina jsou u mně super konečně jsem si zas někoho oblíbil a tak doufám ,že nějakou dobu vydrží za mě 100 %

4.4.2019 | 8:12:18
modrinka

Neskutečně se mi hodí k Darylovi xd doufám že jednou skončí spolu, je to hrozná sympaťačka, z té jejich ,,Magniny,, skupiny jí mám nejradši

25.3.2019 | 19:16:32
hyena

ja by som ju.......

22.3.2019 | 15:59:44
CZEMarkus

Zatím je super :)

21.3.2019 | 8:53:59
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama