The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Margo

Margo

Bývalá Loupežnice, která měla ráda svého vůdce Ozzyho.

Sezóny 1
2019 - 2019

Když vypukla apokalypsa, tak se Margo stala členkou skupiny přeživších, která si začala přezdívat Loupežníci. Jejich zásady byly jasné a Margo je ctila do posledního bodu, přičemž si velmi oblíbila vůdce Ozzyho, který je údajně vedl tím správným směrem.

Loupežníci se později přidali ke komunitám přeživších, které se nacházely v jejich okolí. Během slavností, které se pořádaly v Království, však došlo k unesení dvou Loupežníků, kteří nakonec skončili na pověstné hranici Šeptačů. Mezi usmrcenými Loupežníky se nacházel i výše zmiňovaný Ozzy.

Když Loupežníci přišli o svého vůdce, tak se přidali k Alexandrii. Margo a ostatní však stále těžce nesli smrt svých druhů, a proto se chtěli pomstít Šeptačům. Členové místní rady však nesouhlasili s jejich návrhem, a tak se žádná akce proti Šeptačům nepřipravovala. Margo se proto rozhodla vybít si svou zlost na nevinné Lydii, která kdysi patřila k Šeptačům.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Kdo?

5.2.2023 | 21:35:36
sonulle

Tak chápala jsem o co se snaží, ale chvíli mi trvalo zjistit, kdo vlastně byla

19.2.2021 | 13:54:29
23A

Zbytečná

5.4.2020 | 9:57:36
ori

Krava, ale aspoň nejako zatiahli do deja aj „dialničiarov“.

webmaster
19.12.2019 | 17:23:01

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama