The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Theodore Douglas

Theodore Douglas

T-Dog. Laskavý a obětavý člen Rickovy skupiny. Často podléhá špatné náladě.

Sezóny 3
2010 - 2013

Theodore Douglas, lépe známý jako T-Dog, je další postavou, o které toho z minulosti málo víme. Pravděpodobně to byl obyvatel Atlanty, povoláním zámečník a nábožensky založený člověk. Nic víc o této postavě nevíme.

Po vypuknutí apokalypsy se přidává ke skupině přeživších vedenou Shanem Walshem. Často chodí s Glennem do Atlanty pro zásoby. Zde se jim podaří potkat Ricka Grimese, kterého se jim také podaří zachránit.

T-Dog poté cestuje se skupinou od Atlanty, kde narazí na Hershelovu farmu. V této době je T-Dog na svém dni, protože je zraněný a nevidí svou budoucnost optimisticky. Po napadení farmy hordou chodců se skupina přesouvá do věznice, kde se usidlují. Zde T-Dog obětavě umírá, když položí svůj život za Carol Peletier, kterou zachrání.


Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

T-Dog byl super, lidský :-)

20.1.2024 | 17:29:03
malinka-prasivka

abych byla upřímná,tak mi chyběl celou dobu co TWD běželo:)

23.11.2022 | 9:50:44
Marcus Flavius

T-Dog byla dobrá postava, v konkurenci dalších výraznějších postav byl ten vzadu, ale byl na něj spoleh, uměl střílet, zabíjet mrtváky, zemřel když chránil svou rodinu, ne jen Carol, zavřel bránu a dal čas a naději ostatním utect a přežít.Je ho škoda

7.3.2021 | 18:49:22
sonulle

Jak tu někdo píše, že se obětoval pro Carol. No upřímně ne. Obětoval se pro všechny, když zavíral bránu a chodci ho pokousali. A ano, když už pak utíkali, tak mu přišlo zbytečné, aby umřeli oba, když on sám prakticky umíral. Jeho charakter by neměl nikdy potenciál jako Carol protože by zanikl mezi mužskými charaktery, jako je Rick, Daryl, Glenn, Ezekiel či Morgan. Přerod týrané ženy, která přišla o jedinou dceru a stal se z ní badass, je stokrát lepší námět. Přerod hodného chlápka v badass je v této show zobrazován dvacetkrát. Takže díky scénáristům a díky T- Dogu! Za mě si byl lepší průměr, ale pořád průměr.

19.2.2021 | 13:07:04
David525

T-Dog bol borec, mohol dostať oveľa viac priestoru, takto bol v seriály trochu nevýrazný, no škoda. Myslím si, že ak by prežil, bolo by to lepšie. Celkom mi aj chýba, bol to dobrý človek.

31.3.2020 | 11:45:02
ori

T-Dog bol fajn, aj keď bol trochu nevýrazný a mal málo dialógu že človek aj zabudol že tam je ak ho dlho neukázali.

webmaster
11.10.2019 | 13:01:52
LubíkIP

Moc mě bavil a chtěl bych ho zpět :)

10.4.2019 | 19:06:41
S.T.A.L.K.E.R.

Zbytečná smrt. Raději bych viděl dále T-doga než Carol. Škoda.

4.4.2019 | 12:47:24
Brebto

T-Dog byl parádní. Vtipný, obětavý, nebál se říct pravdu do očí. Souhlasil jsem s ním, když rozhodovali o přijetí Axela a Oscara do skupiny. Byla ho velká škoda. Tak originálního člena skupina už mít nebude. Jeho smrt byla pro dobro (obětoval se přece pro Carol)!

25.11.2016 | 19:53:31
shanewalsh

Parádní postava s ještě lepší osobností. Ikdyž byl vedlejší postava, tak mi přijde, že byl dost podceňovaný, podle mě by si zasloužil více ohlasu a respektu. Přece jen se obětoval pro jednu z momentálně nejdůležitějších postav.

25.10.2016 | 12:22:03
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama