The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Henry se dostává do tábora Šeptačů

Henry se dostává do tábora Šeptačů

Henry se nespokojil s výměnou, která proběhla mezi Hilltopem a Šeptači, a proto se vydal zachránit Lydii. Podaří se mu to?

13 1
28.2.2019

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /7

Naranja

jsem Henry z Hiltopu, učeň na kováře, ale zatím pořád za průsery sedím za mřížema, je nás tam 30, žádný pušky nemáme, vlastně ani šéfovou, ta se někam vypařila. Dostal jsem se ven podzemní cestou, která ústí za brány hiltopu, kousek od kukuřice. Lydia se mi libi a přišel jsme si pro ni, dejte mi ji a já zase odejdu.

#2 Pandrak
28.2.2019 | 18:50:38
Pandrak

#1 Naranja: :D To je přesný.

28.2.2019 | 19:07:09
shootx

Doufam ze Lydia odhadla Henryho ,,chytrost,, a pusu mu dala za ucelem manipulace. Snad umre.

28.2.2019 | 22:43:10
sonulle

Ale no tak nechte Henryho žít je to puberťák, který všechnu krev má prostě v jiné oblasti, jak už někdo napsal. Myslím, že kdyby Carl žil, bylo by to naprosto stejně stupidní. Chandler nebyl špatný herec, ale Matt je na tom stejně a možná chvílemi i lépe. Jen si říkám, že při výchově Henryho Carol naháněla a upalovala nahodilé zloděje a Henry byl v izolaci s Ezekielem a ten mu opakoval, všechno dobře dopadne, ať uděláš sebevětší blbost. Jinak si to neumím vysvětlit.

1.3.2019 | 10:46:07
-Xabi-

Zbytečný se vztekat…,,Hranice,, vyřeší v budoucnu mnoho věcí..:D!

1.3.2019 | 10:56:47
God Carmen

Modlím se za tebe Henry aby si tam skapal

1.3.2019 | 13:30:11
dfx

Ved ho nechajme zit. Je blby, ale aspon je s nim sranda :-)

Na hranicu je dost kandidatov.

1.3.2019 | 13:48:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama