The Walking Dead (Živí mrtví) Herci mluví o scéně se zajatými Spasiteli a boji mezi Ježíšem a Morganem

Herci mluví o scéně se zajatými Spasiteli a boji mezi Ježíšem a Morganem

Herci mluví o scéně se zajatými Spasiteli a boji mezi Ježíšem a Morganem

Stanice AMC vydala čtyřminutové video, ve kterém herci a tvůrci seriálu rozebírají důležité scény ze třetího dílu osmé série. Například v souboji mezi Morganem a Ježíšem nepůsobil žádný kaskadér.

12 0
10.11.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

MJOLNIR

Podľa mňa skvelá scéna. Vyvolala vo mne zmiešané pocity. Hoci som súhlasil s názorom Morgana no vo fighte som držal palce Jesusovi a bol som rád keď nakoniec zvíťazil. Samozrejme že ja by som doprepínaných vrahov vo svete bez platného právneho systému (navyše ovládonom nemŕtvymi) nenechal na žive. Otočiť a včelička do tyla každému jednému. Inak sa bohužiaľ nedá, to oni sa predsa rozhodli vraždiť bez rozmyslu, otrokárčiť a plieniť. A domov (Hilltop) kde sú deti a ženy by som ich už vôbec nebral ale Morgan neuvažoval rocionálne a útok na Jesusa bol prakticky pokus o zabitie takže Paul sa musel brániť navyše ho počas fightu prehováral nech s tím prestane a aj po zápasení dal Morganovi späť jeho palicu na znak priateľstva a dôvery.. Ak by na to Morgan šiel diplomaticky, držím mu stranu ale takto? :/ Inak som si všimol že Morgan po súboji reagoval akoby mal schýzu.

11.11.2017 | 5:15:09
elvispresny

jesus je totalny kokot. keby som s nim siel ja fight :D tak mu poskacem po tej jeho hlupej hlave, ako ludia toto vobec nedava zmysel. rick im dal sancu nech sa vzdaju a pridaju k nemu (co zmôže jeden proti 100 x ludom) absolutne to nedava zmysel a proste do toho este ten jebnuty jesus. ved je suchy jak doska a ten plast mu vobec nepristane:D tototalne zbytocna postava! bol by som strasne rad keby ho zabil negan osobne ako druheho z hl. postav,,,, snad mi to vyjde :)

11.11.2017 | 6:34:04
Cermb0

Ten seriál už je tak levnej, že už to horší být nemůže…

11.11.2017 | 12:03:05
Nigrant

ten scénář píšou retardi

11.11.2017 | 13:42:22
Leon

Lol :D jo, tak nějak

11.11.2017 | 16:32:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec osmé série

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Osmá série The Walking Dead je za námi a na jejím konci se uzavřela jedna velká kapitola. Přečtěte si, co na poslední díl říká představitel hlavní postavy, herec Andrew Lincoln.

Nepřehlédněte

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Šestá a sedmá série podstatně rozšířily komunity přeživších, jejichž příběhy sledujeme. Aby toho však nebylo málo, tak se v aktuálním dvanáctém díle objevila nová. O koho asi jde?

Reklama

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás