Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

Během dalšího z rozhovorů týkajících se nového Terminátora se Gabriel Luna opět vyjádřil i ke zrušenému seriálu o Ghost Riderovi, který byl podle něj již v polovině fáze předprodukce.

3 23
12.11.2019

Ghost Riderem v podání Gabriela Luny jsme se poprvé setkali v Agentech S.H.I.E.L.D.u, načež si vysloužil vlastní seriál, který byl letos nakonec zrušen. Za zrušení může pravděpodobně chystaný film o pekelném jezdci, na jehož oficiální oznámení se stále ještě čeká. Kromě toho byly všechny televizní projekty přesunuty pod vedení Kevina Feigeho, který má nyní konečně kontrolu nad celým Marvel Cinematic Universe.

V rozhovoru z přelomu měsíce se Gabriel Luna vyjádřil k tomu, že když došlo ke zrušení seriálu, tak byl již v polovině fáze předprodukce. V tomto momentě se dokončovala tvorba scénářů pro jednotlivé epizody, chystaly se natáčecí sety a pracovalo se na kostýmech. A i když byl Luna ujištěn přímo ze strany Hulu, že i po menších problémech seriál vznikne, jednoho dne nakonec obdržel telefonát o jeho zrušení.

Ghost Rider se měl odehrávat na mexických hranicích. Foto: Marvel, ABC

Ghost Rider však není jediným seriálem, k jehož zrušení v posledních měsících došlo. Dalším seriálem, který pokračovat nebude, jsou Cloak and Dagger, které fanoušci však naštěstí uvidí ještě v třetí řadě Runaways. Takže můžeme jen doufat, že v budoucnu uvidíme i Lunův návrat.

Kde by se podle vás mohl Ghost Rider ještě objevit?

Zdroj: ScreenRant

Diskuze /3

choudys

To jsem zvědav kde se v této roli Luna objeví, jestli…

Zrušení Cloak and Dagger je škoda, aspoň že budou pár epizor v Runaways, búú :(

13.11.2019 | 7:27:48
Scarfkness

Dúfam že sa Luna ako Robbie objaví vo filme s Blazeom, to by aspoň čiastočne vynahradilo zrušený seriál, ak vôbec bude film :(

14.11.2019 | 18:33:21
Laisobel

Tohle bylo velke zklamani… na ten jsem se fakt tesila

redaktor
14.11.2019 | 21:10:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama