Agents of S.H.I.E.L.D. Název, synopse a obsazení první epizody

Název, synopse a obsazení první epizody

Název, synopse a obsazení první epizody

Premiéra druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. se blíží a my tu pro vás dnes máme pár novinek k její první epizodě, ke které byl nově zveřejněn nejen její název a synopse, ale i herecké obsazení, které by vás v pár příkladech mohlo docela překvapit. Pozor proto na menší spoilery.


1 0
8.9.2014

První epizoda druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., kterou stanice ABC odvysílá v úterý 23. září, ponese název Shadows (Stíny). Překlad její oficiální synopse si můžete přečíst zde:

Oficiální synopse

Coulson a jeho tým jsou nyní hledanými uprchlíky s omezenými prostředky, to jim ale nezabrání chránit svět před mocnými a neznámými hrozbami. Avšak se svými novými členy, které sotva znají, bude S.H.I.E.L.D. vůbec kdy ještě chopen nabýt své původní důvěryhodnosti?


Vedle této synopse jsme se ale dočkali i zajímavého výčtu herců, kteří se v epizodě objeví. V rámci hlavních hvězd je zde uveden celý původní Coulsonův tým a to včetně Lea Fitze (Iain De Caestecker) a Granta Warda (Brett Dalton). Je pak doplní i již dříve avizovaný Nick Blood jako žoldák Lance Hunter.

S vedlejšími herci už je to ale zajímavější. Kromě B.J. Britta jako Antoina Tripletta se tu můžeme těšit třeba na Adriana Pasdara (generál Glenn Talbot), Pattona Oswalda jako agenta Billyho Koeniga nebo Lucy Lawless v roli agentky Isabelle Hartley. Vedle několika dalších jmen, některé z nichž můžete najít v tomto článku, pak do popředí vystupují ještě Raquel Gardner jako Carla Talbot (pravděpodobně tedy postava spřízněná s generálem Talbotem) a především pak Hayley Atwell v roli agentky Peggy Carter.

Není bohužel jasné, jestli se Peggy dočkáme ve flashbacku z poválečné doby nebo se s ní setkáme v současnosti, podobně jako tomu bylo ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, jisté je ale to, že byť i jen zběžná ukázka Peggy v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. bude záměrnou předzvěstí jejího vlastnímu seriálu Agent Carter, který nás na stanici ABC čeká začátkem příštího roku.

Diskuze /5

Fifipek

marvellous :)

8.9.2014 | 21:31:28
Blaze

Ještě se zde objeví jeden zajímavý host, a to moderátor „Good Morning America's“ George Stephanopoulos, který zde ztvární sám sebe :) https://plus.google.com/…/ZUxv6mUVHw2

#3 téčko171
8.9.2014 | 22:31:21
téčko171

#2 Blaze: George Stafilokokos?

webmaster
8.9.2014 | 23:30:59
Hurley

Toho sem se rozhodl vynechat, protože Čechům/Slovákům to jméno stejně moc neřekne. Ale taky dobře, že se to zmíní alespoň v komentářích. :)

webmaster
9.9.2014 | 0:04:28
azoxid

Talbot očividně povýšil, v první sérii byl plukovníkem.

9.9.2014 | 0:56:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy