Batwoman
62/100 - 74×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S03E11: Broken Toys

S03E11: Broken Toys

Nebezpeční kriminálníci se spojí proti netopýrovi a Ryan se musí vypořádat s další velkou hrozbou. Světu totiž může být odhaleno, kdo se skrývá pod netopýří maskou. Sophie pomáhá Lukovi s důležitou misí a Alenka se dostane Mary pod kůži.

cz sk
3.2.2022
542 000
43 minut

Základní info:

Režie: Camrus Johnson
Scénář: James Patrick Stoteraux, Chad Fiveash a Natalie Abrams
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Robin Givens (Jada Jet), Victoria Cartagena (Renee Montoyová), Nick Creegan (Marquis Jet), Bridget Regan (Pamala Isley/Poison Ivy), Judy Reyes (Kiki Roulette), Alex Morf (Victor Szasz), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Allison Riley (Dana Dewitt), Donny Lucas (Lucius Fox), …

Upoutávka k jedenácté epizodě třetí série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Za mňa to bola výborná časť v rámci Gothamu – príjemná oddychovka, napínavý dej, kopec vecí odhalených, psychopati typickí pre Gotham a temná atmosféra, ktorá je príznačná pre Gotham a Bat-seriály, filmy…neviem, čo tu všetci frflú, zrejme očakávajú úplne iný seriál a neuvedomujú si, že sledujú komiksovku z Gothamu. Každý pozerá to, čo mu vyhovuje a zaujíma ho a keď niekto sleduje toto a nebaví ho to, tak zrejme s ním nie je niečo v poriadku :D

7.4.2022 | 7:57:37
RagnarokCzD

Já nevim, tohle je asi první seriál v životě, u kterýho by mi ten neukončenej Cliffhanger nevadil. :D

(Aha tak ono to ještě neskončilo, a já myslel že už to máme za sebou. :-/ )

23.2.2022 | 12:34:00
Basim

Jsou to perverzáci když už je sex tak ho mají prodloužit a ne hned konec. CW je kus hovna na nemá odvahu takový seriály natáčet. Totál odpad! A černý Joker to nezlepšil to je rasizmus a neúcta ke komiksům.

7.2.2022 | 16:12:59
Gorbyn

Zrovna, když to začalo být zajímavý, tak to skončí
:/ :(

6.2.2022 | 20:09:33
Bruce.Kent

Odpad. Ale i tak si tu poslední scénu mohli odpustit.

6.2.2022 | 18:04:41
Lex Luthor

Matka zjistí, že její dcera je Batwoman, Ryan a Sofii se konečně zblíží a černý Joker ovládne Arkham

3.2.2022 | 23:17:14

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama