The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Letos měl seriál svůj panel na Comic-Conu již podesáté. Slavilo se zpíváním prodloužené verze písničky Soft Kitty, vzpomínalo se na již zesnulé hostující hvězdy a odhalovaly se perličky ze zákulisí. Více čtěte v celém článku.

17 0
23.7.2017

Sitcom Teorie velkého třesku letos na Comic-Conu v San Diegu zastupovali pouze čtyři z pravidelných herců a tvůrci. Mayim Bialik musela účast odříct kvůli zdravotním komplikacím. Ačkoli seriál čeká ještě minimálně 44 epizod (11. a 12. série jsou potvrzené), tak tvůrci i herci šikovně obešli spoilery. Přesto si zde můžete přečíst několik zajímavostí.

  • Comic-Conu se letos zúčastnili: herci – Johnny Galecki (Leonard), Kaley Cuoco (Penny), Kunal Nayaar (Raj) a Kevin Sussman (Stuart); tvůrci – Bill Prady a Steve Molaro; panel moderovali – Riki Lindhome (Ramona) a John Ross Bowie (Kripke).

  • Kaley vzpomínala na finále 10. série, kdy Sheldon požádal Amy o ruku. Prý všichni zbylí herci stáli na placu za kamerou a plakali dojetím.

  • Všichni herci se do kostýmů převlékají společně přímo před sebou. Kunal si neodpustil poznámku, že Simon Helberg (Howard) má super zadek a je neuvěřitelné, že se i po deseti letech vleze do stejných Howardových těsných kalhot.

  • Kaley znovu dostala dotaz na Pennyino rodné příjmení. Údajně na tom už nesejde, protože je Hofstadterová. „Je to Penny, stejně jako Cher, nepotřebuje příjmení.“

  • Steve Molaro poznamenal, že jeho oblíbeným hostujícím hercem byl (nyní již zesnulý) Adam West, který si zahrál ve dvousté epizodě. West hrál sám sebe, a to bývalého představitele seriálového Batmana. Leonardovi a Rajovi říkal, ať při příchodu nezvoní na zvonek, nebo se jeho pudli zblázní. Po přečtení scénáře přišel herec za Molarem s otázkou, jestli může vybrat bojovnější plemeno. „Řekl jsem mu, že může, ale že to nebude tak vtipné,“ a West zareagoval: „No, mám pudly i v reálu, tak to asi nevadí.“

  • Na otázku, s kým by si herci rádi prohodili roli, odpověděli následovně. Kaley (Penny) se Skořičkou, protože je rozmazlovaná. Kunal (Raj) s Penny, protože mívá nejlepší outfity. Kevin (Stuart) s Howardem, protože už nechce být třetím kolem. Johnny si umí v roli Leonarda představit Kevina.

  • Billy Prady odhalil, že Chuck Lorre původně oslovil Johnnyho kvůli roli Sheldona, ten ale upřednostnil roli Leonarda. Johnny Galecki se k tomu vyjádřil: „Chtěl jsem být součástí milostného příběhu Leonarda a Penny – dokonce ještě předtím, než byla do role obsazena Kaley.“

  • Letos se tvůrci dočkali již desátého panelu, a tak si na závěr připravili překvapení. Zpívala se prodloužená verze písničky Hebké kotě, kterou zpívala Amy Sheldonovi v 10. sérii, ale scéna byla nakonec vystřižena. Po koťátku se v ní zpívá o hebkém králíčkovi a tvrdé želvě.

Zdroje: deadline.com, hollywoodrepor­ter.com

Diskuze /3

piol29

Off-topic ale nemáte chybu v kalendári pre next season? TBBT s11e01 26.9.2017, a TBBT s11e02 až 3.11.2017?

#2 HermiJ
26.7.2017 | 11:30:26
HermiJ

#1 piol29: Podíváme se na to a opravíme.

čestný člen redakce
26.7.2017 | 20:40:04
Drahu68

Právě jsem četla : smutná zpráva – 12 řada přeci jen NEBUDE

2.8.2017 | 5:37:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás