The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Letos měl seriál svůj panel na Comic-Conu již podesáté. Slavilo se zpíváním prodloužené verze písničky Soft Kitty, vzpomínalo se na již zesnulé hostující hvězdy a odhalovaly se perličky ze zákulisí. Více čtěte v celém článku.


17 0
23.7.2017

Sitcom Teorie velkého třesku letos na Comic-Conu v San Diegu zastupovali pouze čtyři z pravidelných herců a tvůrci. Mayim Bialik musela účast odříct kvůli zdravotním komplikacím. Ačkoli seriál čeká ještě minimálně 44 epizod (11. a 12. série jsou potvrzené), tak tvůrci i herci šikovně obešli spoilery. Přesto si zde můžete přečíst několik zajímavostí.

  • Comic-Conu se letos zúčastnili: herci – Johnny Galecki (Leonard), Kaley Cuoco (Penny), Kunal Nayaar (Raj) a Kevin Sussman (Stuart); tvůrci – Bill Prady a Steve Molaro; panel moderovali – Riki Lindhome (Ramona) a John Ross Bowie (Kripke).

  • Kaley vzpomínala na finále 10. série, kdy Sheldon požádal Amy o ruku. Prý všichni zbylí herci stáli na placu za kamerou a plakali dojetím.

  • Všichni herci se do kostýmů převlékají společně přímo před sebou. Kunal si neodpustil poznámku, že Simon Helberg (Howard) má super zadek a je neuvěřitelné, že se i po deseti letech vleze do stejných Howardových těsných kalhot.

  • Kaley znovu dostala dotaz na Pennyino rodné příjmení. Údajně na tom už nesejde, protože je Hofstadterová. „Je to Penny, stejně jako Cher, nepotřebuje příjmení.“

  • Steve Molaro poznamenal, že jeho oblíbeným hostujícím hercem byl (nyní již zesnulý) Adam West, který si zahrál ve dvousté epizodě. West hrál sám sebe, a to bývalého představitele seriálového Batmana. Leonardovi a Rajovi říkal, ať při příchodu nezvoní na zvonek, nebo se jeho pudli zblázní. Po přečtení scénáře přišel herec za Molarem s otázkou, jestli může vybrat bojovnější plemeno. „Řekl jsem mu, že může, ale že to nebude tak vtipné,“ a West zareagoval: „No, mám pudly i v reálu, tak to asi nevadí.“

  • Na otázku, s kým by si herci rádi prohodili roli, odpověděli následovně. Kaley (Penny) se Skořičkou, protože je rozmazlovaná. Kunal (Raj) s Penny, protože mívá nejlepší outfity. Kevin (Stuart) s Howardem, protože už nechce být třetím kolem. Johnny si umí v roli Leonarda představit Kevina.

  • Billy Prady odhalil, že Chuck Lorre původně oslovil Johnnyho kvůli roli Sheldona, ten ale upřednostnil roli Leonarda. Johnny Galecki se k tomu vyjádřil: „Chtěl jsem být součástí milostného příběhu Leonarda a Penny – dokonce ještě předtím, než byla do role obsazena Kaley.“

  • Letos se tvůrci dočkali již desátého panelu, a tak si na závěr připravili překvapení. Zpívala se prodloužená verze písničky Hebké kotě, kterou zpívala Amy Sheldonovi v 10. sérii, ale scéna byla nakonec vystřižena. Po koťátku se v ní zpívá o hebkém králíčkovi a tvrdé želvě.

Zdroje: deadline.com, hollywoodrepor­ter.com

Diskuze /3

piol29

Off-topic ale nemáte chybu v kalendári pre next season? TBBT s11e01 26.9.2017, a TBBT s11e02 až 3.11.2017?

#2 HermiJ
26.7.2017 | 11:30:26
HermiJ

#1 piol29: Podíváme se na to a opravíme.

webmaster
26.7.2017 | 20:40:04
Drahu68

Právě jsem četla : smutná zpráva – 12 řada přeci jen NEBUDE

2.8.2017 | 5:37:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E17: The Athenaeum Allocation

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás