The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Letos měl seriál svůj panel na Comic-Conu již podesáté. Slavilo se zpíváním prodloužené verze písničky Soft Kitty, vzpomínalo se na již zesnulé hostující hvězdy a odhalovaly se perličky ze zákulisí. Více čtěte v celém článku.

17 0
23.7.2017

Sitcom Teorie velkého třesku letos na Comic-Conu v San Diegu zastupovali pouze čtyři z pravidelných herců a tvůrci. Mayim Bialik musela účast odříct kvůli zdravotním komplikacím. Ačkoli seriál čeká ještě minimálně 44 epizod (11. a 12. série jsou potvrzené), tak tvůrci i herci šikovně obešli spoilery. Přesto si zde můžete přečíst několik zajímavostí.

  • Comic-Conu se letos zúčastnili: herci – Johnny Galecki (Leonard), Kaley Cuoco (Penny), Kunal Nayaar (Raj) a Kevin Sussman (Stuart); tvůrci – Bill Prady a Steve Molaro; panel moderovali – Riki Lindhome (Ramona) a John Ross Bowie (Kripke).

  • Kaley vzpomínala na finále 10. série, kdy Sheldon požádal Amy o ruku. Prý všichni zbylí herci stáli na placu za kamerou a plakali dojetím.

  • Všichni herci se do kostýmů převlékají společně přímo před sebou. Kunal si neodpustil poznámku, že Simon Helberg (Howard) má super zadek a je neuvěřitelné, že se i po deseti letech vleze do stejných Howardových těsných kalhot.

  • Kaley znovu dostala dotaz na Pennyino rodné příjmení. Údajně na tom už nesejde, protože je Hofstadterová. „Je to Penny, stejně jako Cher, nepotřebuje příjmení.“

  • Steve Molaro poznamenal, že jeho oblíbeným hostujícím hercem byl (nyní již zesnulý) Adam West, který si zahrál ve dvousté epizodě. West hrál sám sebe, a to bývalého představitele seriálového Batmana. Leonardovi a Rajovi říkal, ať při příchodu nezvoní na zvonek, nebo se jeho pudli zblázní. Po přečtení scénáře přišel herec za Molarem s otázkou, jestli může vybrat bojovnější plemeno. „Řekl jsem mu, že může, ale že to nebude tak vtipné,“ a West zareagoval: „No, mám pudly i v reálu, tak to asi nevadí.“

  • Na otázku, s kým by si herci rádi prohodili roli, odpověděli následovně. Kaley (Penny) se Skořičkou, protože je rozmazlovaná. Kunal (Raj) s Penny, protože mívá nejlepší outfity. Kevin (Stuart) s Howardem, protože už nechce být třetím kolem. Johnny si umí v roli Leonarda představit Kevina.

  • Billy Prady odhalil, že Chuck Lorre původně oslovil Johnnyho kvůli roli Sheldona, ten ale upřednostnil roli Leonarda. Johnny Galecki se k tomu vyjádřil: „Chtěl jsem být součástí milostného příběhu Leonarda a Penny – dokonce ještě předtím, než byla do role obsazena Kaley.“

  • Letos se tvůrci dočkali již desátého panelu, a tak si na závěr připravili překvapení. Zpívala se prodloužená verze písničky Hebké kotě, kterou zpívala Amy Sheldonovi v 10. sérii, ale scéna byla nakonec vystřižena. Po koťátku se v ní zpívá o hebkém králíčkovi a tvrdé želvě.

Zdroje: deadline.com, hollywoodrepor­ter.com

Zdroj: CBS

Diskuze /3

piol29

Off-topic ale nemáte chybu v kalendári pre next season? TBBT s11e01 26.9.2017, a TBBT s11e02 až 3.11.2017?

#2 HermiJ
26.7.2017 | 11:30:26
HermiJ

#1 piol29: Podíváme se na to a opravíme.

čestný člen redakce
26.7.2017 | 20:40:04
Drahu68

Právě jsem četla : smutná zpráva – 12 řada přeci jen NEBUDE

2.8.2017 | 5:37:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama