The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Dnešní díl 6x11 The Santa Simulation

Dnešní díl 6x11 The Santa Simulation

Dnešní díl 6x11 The Santa Simulation

Poslední díl v tomto roce bude, jak jinak, vánočně laděný. A jak všichni dobře víme, Sheldon nemá Vánoce zrovna v lásce, minimálně v ukázce nám prozradil, co všechno mu na nich vadí. Velkým příslibem zábavy je také to, že se Rajesh zúčastní dámské jízdy, jejímž cílem bude mu najít ženu jeho srdce.

Beddny už svůj překlad dokončil, Araziel s korekcemi začne za chvíli, titulky očekávejte kolem půlnocí. Pánové děkuji a vám přeji užijte si krásně vánoční díl!

0 0
14.12.2012

Diskuze /5

Slanina

Můžu mít dotaz ? Sheldon skutečně zpíval o našem českém Svatém Václavovi ? Nebo to tak jen přeložili překladatelé titulek ? Díky

15.12.2012 | 19:36:43
Michalor

zpival o nem v anglictine prece rikal „svaty vaklav“ a bohemia tedy čechy

15.12.2012 | 19:58:48
Qwertuska

Nekomu se ten dil nelibil, ale podle me byl uzasnej. Asi hlavne kvuli ty posnicce. Obdivuju Sheldona, ze to zna, protoze ja znam melodii, ale slova ne. A ten konec dilu byl taky super.

17.12.2012 | 10:59:38
Michalor

Nevím jak ale za víkend sem se to naucil skoro cely ale ne z nustnosti jenom sem to poslouchal! vazne chytlavy PS: podle me taky jeden z nejlepsich dilu

17.12.2012 | 17:47:48
blbiiiiinka

http://en.wikipedia.org/…ng_Wenceslas. Taky jsem se zaradovala,že je tam zmínka o Čechách. Škoda jenom,že půlka Američanů ani nevěděj,kde je pořádně Evropa :-D

20.12.2012 | 19:16:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás