The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Dnešní díl 6x16 The Tangible Affection Proof

Dnešní díl 6x16 The Tangible Affection Proof

Zatímco zadaní pánové budou hledat ten nelepší valentýnský dárek pro své drahé polovičky, Raj a Stuart se rozhodnou uspořádat party pro nezadané v obchodě s komiksy. Podle indicií, které máme, to vypadá, že se večer nebude vyvíjet v takovém duchu, jak ostatní čekali, ať už se bavíme o stálých párech – v přiložené ukázce se můžete dozvědět, co může být důvodem k žalování mamince, tak o našich single hrdinech – koho zajímají podrobnosti, ať si přečte předchozí článek.

Za překlad a korekce děkuji Arazielovi!

Dnes také končí další kolo hlasovací soutěže. Výsledky před dnešním dílem jsou k nalezení zde. EDIT: zjistila jsem, že jsem sice zaevidovala výsledky nově sázejících, ale už jsem je nezkopírovala do výsledného reportu. Takže jsem si nevšimla, že zde máme dokonce dva nové sázející, kteří vsadili vše na zjevení paní Wolowitzové. Jedná se o uživatele noonick a Kal El, kteří tímto v kursu 1:30 vítězí s celkovým počtem 3000 bodů. Oba si na paní Wolowitzovou vsadili před třemi měsíci, přičemž informace o tom,že uvidíme paní Wolowitzovou, byla poprvé zveřejněna v taping reportu z 16.1.

0 0
15.2.2013

Zdroj: CBS

Diskuze /2

Mielle

Těším se na titulky :) Jinak, sázela jsem na to že bude porušena Dohoda – ta byla ne? Jak Sheldon cituje jeden odstavec, že se stejně jako vlajka nesmí dotknout země… nebo jsem to pochopila blbě? :)

15.2.2013 | 10:55:48
kachna15

Tak tohle byl naprosto perfektní díl. Nejvíc se mi líbil Shledon s Amy, byli tady naprosto perfektní ;)

16.2.2013 | 13:12:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama