The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Dnešní díl 6x16 The Tangible Affection Proof

Dnešní díl 6x16 The Tangible Affection Proof

Dnešní díl 6x16 The Tangible Affection Proof

Zatímco zadaní pánové budou hledat ten nelepší valentýnský dárek pro své drahé polovičky, Raj a Stuart se rozhodnou uspořádat party pro nezadané v obchodě s komiksy. Podle indicií, které máme, to vypadá, že se večer nebude vyvíjet v takovém duchu, jak ostatní čekali, ať už se bavíme o stálých párech – v přiložené ukázce se můžete dozvědět, co může být důvodem k žalování mamince, tak o našich single hrdinech – koho zajímají podrobnosti, ať si přečte předchozí článek.

Za překlad a korekce děkuji Arazielovi!

Dnes také končí další kolo hlasovací soutěže. Výsledky před dnešním dílem jsou k nalezení zde. EDIT: zjistila jsem, že jsem sice zaevidovala výsledky nově sázejících, ale už jsem je nezkopírovala do výsledného reportu. Takže jsem si nevšimla, že zde máme dokonce dva nové sázející, kteří vsadili vše na zjevení paní Wolowitzové. Jedná se o uživatele noonick a Kal El, kteří tímto v kursu 1:30 vítězí s celkovým počtem 3000 bodů. Oba si na paní Wolowitzovou vsadili před třemi měsíci, přičemž informace o tom,že uvidíme paní Wolowitzovou, byla poprvé zveřejněna v taping reportu z 16.1.

0 0
15.2.2013

Diskuze /2

Mielle

Těším se na titulky :) Jinak, sázela jsem na to že bude porušena Dohoda – ta byla ne? Jak Sheldon cituje jeden odstavec, že se stejně jako vlajka nesmí dotknout země… nebo jsem to pochopila blbě? :)

15.2.2013 | 10:55:48
kachna15

Tak tohle byl naprosto perfektní díl. Nejvíc se mi líbil Shledon s Amy, byli tady naprosto perfektní ;)

16.2.2013 | 13:12:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E15: The Novelization Correlation

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás