The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Mayim Bialik prozradila, jak začne jedenáctá série

Mayim Bialik prozradila, jak začne jedenáctá série

Mayim Bialik prozradila, jak začne jedenáctá série

Herečka Mayim Bialik potvrdila informaci od producentů, že příběh v 11. sérii začne přesně tam, kde jsme v květnu skončili, a prozradila k tomu i několik detailů.

26 0
23.8.2017

Natažené hlasivky herečky Mayim Bialik (Amy) jsou úspěšně přeléčeny, a tak se Mayim naplno věnuje natáčení nových epizod TBBT. V nedávném rozhovoru pro FOX News prozradila, že uvidíme pokračování příběhu s Sheldonovou žádostí o ruku dříve, než pokročíme k jakékoli jiné scéně. Začneme tedy přesně tam, kde jsme v květnu skončili.

Mohli vymyslet tisíc jiných příběhů, kterými by začali, aby nás trochu napínali… ale oni do toho skočili naplno. A tím myslím doslova. Jakože: stejné prostředí, stejný tělesný postoj, stejné oblečení, přirozený vzhled, a dokonce jsem si musela nechat ostříhat vlasy přesně na tu délku, jakou jsem měla tři a půl měsíce zpátky!


Stejně nás producenti mohou napínat nejméně měsíc, než 11. série započne. Na to, co Amy odpoví Sheldonovi, si budeme muset počkat.

Zdroj: FOX News

Diskuze /5

Tomi Lee Morpheus

prosím viete niekto povedať či tv cool bude a ak bude kedy vysielať 10 sériu. ďakujem

1.9.2017 | 10:23:52
maki.pragi

první díl 10 serie bude na coolu už v pondělí :D

1.9.2017 | 17:15:57
Tomi Lee Morpheus

❤️

2.9.2017 | 9:55:30
Pavlík24

K nasrání :-D zase jiný dabér.Zlatý Hádek.Zůstanu u originálu.

6.9.2017 | 18:07:12
wishmasterX

Viděl jsem asi před rokem „omylem“ dvě epizody s dabingem … Tak to byl masakr, k tomu, abych se vůbec zasmál, mi nepomohly ani ty salvy smíchu v pozadí … Nejlepší byl Rajesh, ten hlas retardovaného homosexuála mě straší ve snech ještě dnes …

8.9.2017 | 1:28:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás