The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Raj pořádá setkání s ex-přítelkyněmi

Raj pořádá setkání s ex-přítelkyněmi

Raj pořádá setkání s ex-přítelkyněmi

Již za pár dní budeme svědky setkání Rajeshe a jeho bývalých partnerek. Čtyři ženy, které v jeho životě hrály významnější roli, pozve k sobě do bytu, aby s nimi podiskutoval. Bližší informace se dozvíte v článku.

16 0
1.2.2017

Proč uspořádat takové velké setkání a zatáhnout do toho své bývalé partnerky? Je to jednoduché. Rajesh bude chtít zjistit, co udělal ve svých předchozích vztazích špatně. A tak si pozve své ex-přítelkyně, aby udělali diskuzní skupinku.

Mezi pozvanými nebude chybět neslyšící Emily (Katie Leclerc), kterou poznal díky Penny v páté sérii (S05E04 The Wiggly Finger Catalyst). Další pozvanou bude úzkostná Lucy (Kate Micucci), která byla součástí Rajova života v šesté a sedmé sérii. Nesmí chybět ani strašidelná dermatoložka Emily Sweeney (Laura Spencer), se kterou Raj vydržel s pauzami po tři série (sedm až devět). Pozvání přijme také barmanka Claire (Alessandra Torresani), se kterou se Raj vídal v deváté sérii.


Na setkání bude přítomen i Howard. Nejspíš kvůli tlumočení pro Emily, ale také pro jistotu, aby holky Raje nerozcupovaly. Taková sešlost ohlašuje velkou zábavu, tak snad nás holky nezklamou.

(Foto: CBS/Warner Bros. Entertainment Inc.)

Diskuze /3

PecaCZE

Tak ta neslyšící mi tam smysl nedává, když šla po penězích.

#2 bloodywerewolf
1.2.2017 | 14:30:18
bloodywerewolf

#1 PecaCZE: ale tak je to vcelku znama serialova herečka tak asi len preto tam je :D aby troška prilaka divaka :D

2.2.2017 | 10:54:16
tomasmachalekkkk

Bylo by načase,seriál nějak důstojně ukončit.Je to takové,vytahování králíků z klobouku

2.2.2017 | 10:56:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás