The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Raj pořádá setkání s ex-přítelkyněmi

Raj pořádá setkání s ex-přítelkyněmi

Již za pár dní budeme svědky setkání Rajeshe a jeho bývalých partnerek. Čtyři ženy, které v jeho životě hrály významnější roli, pozve k sobě do bytu, aby s nimi podiskutoval. Bližší informace se dozvíte v článku.

16 0
1.2.2017

Proč uspořádat takové velké setkání a zatáhnout do toho své bývalé partnerky? Je to jednoduché. Rajesh bude chtít zjistit, co udělal ve svých předchozích vztazích špatně. A tak si pozve své ex-přítelkyně, aby udělali diskuzní skupinku.

Mezi pozvanými nebude chybět neslyšící Emily (Katie Leclerc), kterou poznal díky Penny v páté sérii (S05E04 The Wiggly Finger Catalyst). Další pozvanou bude úzkostná Lucy (Kate Micucci), která byla součástí Rajova života v šesté a sedmé sérii. Nesmí chybět ani strašidelná dermatoložka Emily Sweeney (Laura Spencer), se kterou Raj vydržel s pauzami po tři série (sedm až devět). Pozvání přijme také barmanka Claire (Alessandra Torresani), se kterou se Raj vídal v deváté sérii.

Na setkání bude přítomen i Howard. Nejspíš kvůli tlumočení pro Emily, ale také pro jistotu, aby holky Raje nerozcupovaly. Taková sešlost ohlašuje velkou zábavu, tak snad nás holky nezklamou.

(Foto: CBS/Warner Bros. Entertainment Inc.)

Diskuze /3

PecaCZE

Tak ta neslyšící mi tam smysl nedává, když šla po penězích.

#2 bloodywerewolf
1.2.2017 | 14:30:18
bloodywerewolf

#1 PecaCZE: ale tak je to vcelku znama serialova herečka tak asi len preto tam je :D aby troška prilaka divaka :D

2.2.2017 | 10:54:16
tomasmachalekkkk

Bylo by načase,seriál nějak důstojně ukončit.Je to takové,vytahování králíků z klobouku

2.2.2017 | 10:56:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama