The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Sheldon cituje Spidermana

Sheldon cituje Spidermana

Určitě jsem nebyla jediná, koho dojal Sheldonův projev k Amy inspirovaný Spidermanem jedničkou. Podívejte se uvnitř článku, jak tento projev vypadal v originále. Kdo byl podle vás přesvědčivější?

PS: omlouvám se za dočasnou nedostupnost tohoto videa a nepříjemnost s vloženou reklamou. Neznám (vzhledem k jeho copyrightem chráněném obsahu) bohužel jiný způsob jak toto video zveřejnit.

0 0
30.9.2012

Zdroj: CBS

Diskuze /6

Oveckoun

To nejkrásnější co mě na tomhle tak moc vzalo, je to, že JÁ MU TO DOOPRAVDY VĚŘIL a vážně jsem byl dojatej :D A pak bum! :D

30.9.2012 | 16:39:37
Marketka

Ovečkoun: No přesně! :-)

čestný člen redakce
30.9.2012 | 16:42:45
Elhonzo

Jak to začal řikat tak mi to znělo povědomě a pak sem to zastavil přemejšlel a hned jsem věděl odkud to je :D

30.9.2012 | 17:01:28
Emma02

Sheldon bol super, keď to hovoril, pretože nikto by nečakal, že niečo takého niekedy povie, ale on to musel pokaziť a povedať, že je to zo spidermana :D

30.9.2012 | 20:05:53
Qwertuska

Ja jsem sice toho Spodermana nevidela, ale napadlo me ze by tohle Sheldon jen tak nevymyslel. Hlaska: „Youre my ride“ a tohle byly nejlepsi okamziky tohohle dilu.

2.10.2012 | 20:31:05
Mielle

Kruci, Shelly mě dojal. kdo by si to byl pomyslel, že tohle řekne – ačkoliv cituje! :3

3.2.2013 | 14:01:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama