The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Sheldonovy kostýmy: Otrhaný C-3PO a William Redington Hewlett

Sheldonovy kostýmy: Otrhaný C-3PO a William Redington Hewlett

Sheldonovy kostýmy: Otrhaný C-3PO a William Redington Hewlett

Pokud vás zajímá, za koho nakonec Sheldon s Amy na Halloween šli, proč by měl chtít Sheldon být Hewlettem a ne Packardem a proč by naopak Amy měla chtít jít za Blossom a Joeyiho, přečtěte si tento článek.

0 0
27.10.2012

V našem překladu sice zaznělo Pat a Mat, ale možná by bylo lepší uvést na pravou míru, za koho se vlastně Amy chtěla převléct. Otrhaná Anička a Andy (Raggedy Ann and Andy) jsou dvě postavy z pohádkových knížek amerického spisovatele Johnnyho Gruella (zemřel v roce 1938), který psal pohádky pro svou dceru Aničku. Podle knihy byla natočen i film. Sheldon se v tomto díle chtěl převléct za komunikačního droida C-3PO z kultovních Star Wars, místo toho, jak sám říká, musel udělat kompromis a byl z něj Otrhaný droid C-3PO. Proto tedy ty ne zcela případné červené vlasy na jinak zlaté hlavě.

Co se týče dalšího Sheldonova návrhu, převléci se jako Hewlett a Packard, spíše než to, jak by měla vypadat Amy, mě zajímalo, proč by si Sheldon měl vybrat zrovna Williama Redingtona Hewletta oproti Davidu Packardovi. A tady mám pro vás pár tipů: Hewlettovi zavolal mladý Steve Jobs, když byl v deváté třídě a Hewletta natolik ohromil, že mu nabídl prázdninovou práci. David Packard, narozdíl od Billa Hewletta, se více angažoval v politice. A nakonec, proč se společnost jmenuje hp a ne ph prý určil hod mincí. Možná i to mohlo rozhodnout, proč by Sheldon měl být raději oblečen za Hewletta.


Další dvojice, o které se sice nemluvilo, ale byla napsaná na tabuli, byli Blossom a Joey. Blossom byl americký seriál vysílaný mezi lety 1991 a 1995, ve kterém hlavní roli ztvárnila Mayim Bialik, představitelka Amy. Jejím hereckým partnerem byl právě Joey, kterého hrál herec Joey Lawrence. To nebude asi náhoda, proč by ji Amy chtěla představovat…

A jaké další dvojice byly vybrány?

Sheldon

Batman a Robin – komiksová postava a její pomocník

Jobs a Wozniak – společně založili Apple

Kirk a Spock – kapitán a jeho zástupce ze seriálu Star Trek

Arthur Dent a Ford Prefect – hlavní postava a jeho mimozemský kamarád ze Stopařova průvodce

Doktor Who a Dalek – pán času a jeho protivník

Pepř a sůl

Amy

Popelka a princ Krasoň – nejznámější pohádková dvojice

Markus Antonius a Kleopatra – milenecká dvojice z historického Říma

Lady a Tramp – dvojice pejsků ze známého dětského animáku

Jack a Rose – titulní dvojice z Titanicu

Dharma a Greg – ústřední dvojice ze stejnojmenného seriálu

Když se na ty dva seznamy dívám, skoro si říkám, že se snad opravdu shodnout nemohli. Ve kterém z kostýmů byste je vy viděli nejraději? 

Diskuze /2

Qwertuska

Sheldona si díky videu proti rakovině umim představit jako kohokoliv, ale Amy bych docela chtěla vidět jako někoho ze Sheldonova seznamu :D. Nebo bych je taky chtěla vidět jak hrají sami sebe, třeba právě Amy jako Blossom. Škoda, že nikde kromě BBT jako dvojice nehráli spolu přímo Jim a Mayim, to by bylo dobrý.

28.10.2012 | 11:02:18
flagellumdei

Kéž by šli za Doctora a Daleka :D Nebo spíš za Doctora a Rose, to by byl kompromis

28.10.2012 | 12:46:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás