The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) David Gibbs

David Gibbs

David Gibbs

Amyin nápadník, který je velkým fanouškem Sheldona.

Sezóny 1
2015 - 2015

David Gibbs je vysoký, milý a vnímavý člověk, který chodil s Amy poté, co se rozešla se Sheldonem. Zpočátku se Dave jevil jako naprosto normální jedinec, se kterým Amy šla na schůzku, když ale zjistil, že se Amy rozešla se Sheldonem Cooperem, ukázalo se, že je jeho opravdu velkým fanouškem.

Protože je Dave Sheldonem doslova posedlý, neustále zasypával Amy otázkami ohledně jejího bývalého přítele. Amy se však nelíbilo, že chtěl mluvil jen o Sheldonovi, a proto s ním už nechtěla jít na další schůzku.


Nakonec jej však pozvala na večeři k sobě domů, kam také vtrhl Sheldon a byl odhodlaný získat Amy zpět. Ti dva se dali znovu dohromady, a tak Dave odešel z jejich života.

Dave se často při konverzaci zmiňuje o tom, že jej jeho bývalá manželka podvedla s francouzským kuchařem.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zbytečná postava.

23.11.2019 | 17:12:47
Kothy

magor

23.2.2019 | 15:44:52

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás