Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S06E15: USS Pennsylvania

S06E15: USS Pennsylvania

S06E15: USS Pennsylvania

Poté, co dojde k odhalení Teddyho plánu, Morganova skupina pospíchá, aby zastavila svého nového nepřítele.

cz sk
6.6.2021
870 000
44 minut

Základní info:

Režie: Heather Cappiello
Scénář: Nick Bernardone, Nazrin Choudhury
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Colby Hollman (Wes), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Keith Carradine (John Dorie starší), Rubén Blades (Daniel Salazar), John Glover (Theodore Maddox), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Nick Stahl (Riley), … 

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MartasZLA

Proč se hrdina musí vždycky v těchto seriálech chovat jako hrdina? Proč hrdina a padouch musí být nutně černobílí? Proč když hrdinu někdo zradí a pokusí se ho zabít nikdo nevyvodí důsledky? Jsem vážně rád že tu máme i kvalitnější seriály kde i hrdina může zabíjet.

10.6.2021 | 13:05:08
Lostland

Epizoda celkem fajn, Strand klasika nic jinýho jsem od něj nečekal. Ale tak nějak mám pocit, že Riley to jen před Teddym hraje a dobrovolně chcípnout nechce, takže neaktivoval samotné jaderné roznětky v hlavicích rakety, takže by k výbuchu došlo ale ne jadernému. Podle mě mají tak 10–15min času do dopadu, jediná cesta jak to obejít v 40min epizodě, že bude rozkouskovaná na dějové linky podle toho jak jsou spolu postavy..

7.6.2021 | 13:47:16
igwar

To prepustenie fanatikov bolo trochu WTF. Obzvlášť, keď pri východe z ponorky je druhá časť party, ktorej by mohli ublížiť. A ten útok na Morgana je ďalšie veľké WTF. Veď sa na neho vrhlo minimálne päť chodcov naraz a on ich ležiac na zemi zvládol bez škrabanca. Ďalšie WTF je samotná raketa. Človek by krátko po odpálení čakal výbuch. Veď tie hlavice neposlali cez pol zemegule niekam na Rusko, ale len niekde blízko a podľa Teddyho aj na samotnú ponorku. Medzi odpálením a dopadom musia byť rádovo minúty, maximálne desiatky minút. Napriek tomu nás čaká celá jedna epizóda o tom, ako sa budú pred hlavicami skrývať. Inak bola epizóda celkom fajn.

7.6.2021 | 11:08:37
akashko12

Pecka! Celý čas som bol v napätí a bavilo ma to. Jediná vec čo ma nasrala je Morgan, ktorý každému všetko len tak odpustí.

redaktor
5.6.2021 | 17:40:36
Hodooor

Morgan celou dobu: I am here for a reason…This ENDS NOW!…I have to do it alone…There must be a reason… Na konci rejža: Hele ale to ještě není poslední díl a odklepli nám další sezonu a nechce se mi vymýšlet nové postavy. Morgan: Okej tak běžte, jedna atomovka sem, jedna tam see you next time.. O.O Další přehlídka stupidit tohle už je opravdu jen pro zaslepené fanoušky, Victora a Dakotu už ani nekomentuju to je jen ruská ruleta kdy někoho odstřelí ale stejně tyhle vrahy pořád nechávají volně mezi sebou všichni se tam pořád o něco snaží zachránit svět a nakonec stejně Tedyho a spol nechají a příště je můžem začít honit zase znova

5.6.2021 | 16:18:45
VegeTTa

Skvele prostredie ponorky . Par nedostatkov tam bolo ako pustenie na slobodu fanatikov ale dnes prizmurim oko

5.6.2021 | 12:37:29
barwa.m

Jako určité momenty smysl opravdu nedávali, ale jinak dobrej díl..

5.6.2021 | 7:33:55
aligator2

Nápad a zápletka s ponorkou, kultem a jadernými hlavicemi je vážně cool. Proč ale vždycky musí každej díl obsahovat nesmyslné momenty a nelogické chování postav. Zastavím dva fanatiky, kteří právě odpálili atomovku a udělali by cokoliv, aby jich odpálili a víc a ti dva psychologove je nechají jen tak odkráčet? Wtf? Být nimi vezmu si zbraň z první mrtvoly bývalých členů posádky a postřílím je tam jak prasata na porážce. Za takovyhle debility by si to minimálně Morgan zasloužil. Proč aspoň proboha nezkusili něco dostat z Rileyho, třeba by hlavice mají nějaký deaktivacni systém nebo jde ještě změnit cíl dopadu na dalku. Mohli zkusit cokoliv, ale oni zvolili to nejdebilnejsi řešení. Doufám, že je za to Dakota ještě nějak vytrolluje.

4.6.2021 | 21:54:28
ori

Aaaaaaa! To bola pecka! Dúfam že tú Dakotu dorazili ale silno pochybujem, určite sa ešte objaví a niečo urobí. Teddy sa zase určite ešte stretne s Johnom, predpokladám že John zabije Teddyho a jeho potom zase zabije Dakota a tú zabije June a tým sa kruh uzavrie :D Som zvedavý kam tie hlavice dopadnú, asi sa im nakoniec podarí nájsť nejaký kryt a potom bude ten časový skok. Victor opäť prekvapil, alebo mám skôr povedať že vôbec?

redaktor
4.6.2021 | 20:56:35
Steve23x

No to zas byl sračkózní díl proboha…

4.6.2021 | 2:44:43
1

Stav překladu

Epizoda S06E16: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás