Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S06E15: USS Pennsylvania

S06E15: USS Pennsylvania

Poté, co dojde k odhalení Teddyho plánu, Morganova skupina pospíchá, aby zastavila svého nového nepřítele.

cz sk
6.6.2021
870 000
43 minut

Základní info:

Režie: Heather Cappiello
Scénář: Nick Bernardone, Nazrin Choudhury
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Colby Hollman (Wes), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Keith Carradine (John Dorie starší), Rubén Blades (Daniel Salazar), John Glover (Theodore Maddox), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Nick Stahl (Riley), … 

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Morgan vzal všechny do ponorky misto toho aby tam spiš rozestavil hlidky a nemělo chybu jak Strand šel Morganovi pomoct ale misto toho malem nechal Morgana umřit aby byl sam za hrdinu a jsem zvědav jak se zařidi ostatni když odpalil Teddy rakety.

29.5.2022 | 10:06:46
RedRose

Z takové blízkosti a ona se netrefila?!! A zrovna ten zrádný Strand by mi už tak nevadil. Za pokus o vraždu Morgana by to nevadilo, ale jak se ten Morgan zachránil, to musela být šokující scéna, proto nám ji neukázali… A proč nechali toho senilního dědka a jeho poskoka na živu odejít jsem už vůbec nepobral! Jako dějově dobré, ale těch nelogických tahů je tam až moc…

Naštěstí trochu vidíme do budoucnosti, takže víme, že k žádné atomové světové apokalypse nedojde, ale jsem opravdu zvědavý, jak to zakončí.

6.9.2021 | 23:40:29
karlospajdos

Proč je jako na konci nezabili? OMG

4.8.2021 | 23:34:27
Sugar1

Teddy má chvílemi desítky až stovky lidí, ale většinou jen jednoho a malou holku, zbraně mají jen někdy, ale nikdy pokud jsou nablízku naši hrdinové. Strandův jednoznačný pokus o vraždu Morgana, aby mu zabránil obětovat se, byl opravdu smysl dávající. Propuštění psychopatických záporáků, vypouštějících atomovky jejichž jediným životním cílem je zničení světa a kteří vězní naši kámošku, je dech beroucí. Rád bych se osobně nabídl jako scénárista, budu to dělat zcela zdarma, prostě mi jen pokaždé před natáčením pošlete scénář na revizi, tohle je děs běs.

6.7.2021 | 0:28:11
captain

A to je jako všechno, jedna ponorka, jedna raketa?! Zajímá to někoho, plus opět Morgan vs. Strand, ohrané…

21.6.2021 | 14:04:20
MartasZLA

Proč se hrdina musí vždycky v těchto seriálech chovat jako hrdina? Proč hrdina a padouch musí být nutně černobílí? Proč když hrdinu někdo zradí a pokusí se ho zabít nikdo nevyvodí důsledky? Jsem vážně rád že tu máme i kvalitnější seriály kde i hrdina může zabíjet.

10.6.2021 | 13:05:08
Lostland

Epizoda celkem fajn, Strand klasika nic jinýho jsem od něj nečekal. Ale tak nějak mám pocit, že Riley to jen před Teddym hraje a dobrovolně chcípnout nechce, takže neaktivoval samotné jaderné roznětky v hlavicích rakety, takže by k výbuchu došlo ale ne jadernému. Podle mě mají tak 10–15min času do dopadu, jediná cesta jak to obejít v 40min epizodě, že bude rozkouskovaná na dějové linky podle toho jak jsou spolu postavy..

7.6.2021 | 13:47:16
igwar

To prepustenie fanatikov bolo trochu WTF. Obzvlášť, keď pri východe z ponorky je druhá časť party, ktorej by mohli ublížiť. A ten útok na Morgana je ďalšie veľké WTF. Veď sa na neho vrhlo minimálne päť chodcov naraz a on ich ležiac na zemi zvládol bez škrabanca. Ďalšie WTF je samotná raketa. Človek by krátko po odpálení čakal výbuch. Veď tie hlavice neposlali cez pol zemegule niekam na Rusko, ale len niekde blízko a podľa Teddyho aj na samotnú ponorku. Medzi odpálením a dopadom musia byť rádovo minúty, maximálne desiatky minút. Napriek tomu nás čaká celá jedna epizóda o tom, ako sa budú pred hlavicami skrývať. Inak bola epizóda celkom fajn.

7.6.2021 | 11:08:37
akashko12

Pecka! Celý čas som bol v napätí a bavilo ma to. Jediná vec čo ma nasrala je Morgan, ktorý každému všetko len tak odpustí.

redaktor
5.6.2021 | 17:40:36
Hodooor

Morgan celou dobu: I am here for a reason…This ENDS NOW!…I have to do it alone…There must be a reason… Na konci rejža: Hele ale to ještě není poslední díl a odklepli nám další sezonu a nechce se mi vymýšlet nové postavy. Morgan: Okej tak běžte, jedna atomovka sem, jedna tam see you next time.. O.O Další přehlídka stupidit tohle už je opravdu jen pro zaslepené fanoušky, Victora a Dakotu už ani nekomentuju to je jen ruská ruleta kdy někoho odstřelí ale stejně tyhle vrahy pořád nechávají volně mezi sebou všichni se tam pořád o něco snaží zachránit svět a nakonec stejně Tedyho a spol nechají a příště je můžem začít honit zase znova

5.6.2021 | 16:18:45
1

Stav překladu

Epizoda S07E16: Gone

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama