Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S06E16: The Beginning

S06E16: The Beginning

S06E16: The Beginning

Každý člen Morganovy skupiny je zoufalý a přežívá po svém, protože všichni čelí blížící se zkáze.

cz sk
13.6.2021
51 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Colby Hollman (Wes), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Keith Carradine (John Dorie starší), Rubén Blades (Daniel Salazar), John Glover (Theodore Maddox), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Nick Stahl (Riley), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mirdasirda

Atomovka z Wishe. :) :) Ale díl byl jinak na 96%

11.6.2021 | 18:27:45
BlackSquirrel

WOW!! to bylo něco ten konec :o nemohla jsem popadnout dech jak jsem se bála o všechny postavy, štve mě že tam nebyla Alicia, jen ukázali kde byla zavřena. Konec dobrý až na to že budu čekat rok na pokračování, ale díl neměl chybu.

11.6.2021 | 10:15:59
igwar

Skvelý diel, aj keď to malo svoje muchy. Predovšetkým dúfam, že sa nejako logicky vysvetlí, ako sa dá prežiť výbuch atomovky pod náklaďákom. Tlaková vlna je jedna vec, ale čo radiácia? Taktiež som dúfal, že po tom víťaznom „zlounskom“ Strandovom monológu sa predsa len ešte niečo stane, čo mu zrazí hrebienok. A ono nič.

11.6.2021 | 10:06:48
Lostland

Jako filmový jaderný mykolog jsem se na hřiby těšil a musím říct že tvůrci nezklamali. Líbila se mi rozkouskovanost děje vzhledem k omezenému času tipuji max 30 min ( trochu mi tam neseděl čas jednotlivých dějových linek ale to seriálu odpustím). Morgan a Grace na poslední chvíli našli smysl a důvod žít dál. Dwight a Sherry se semknuli. Vrtulník CRM je dobrá klička pro tvůrce, jak v další serii postupně sesbírat ostatní postavy, případně díky časovému skoku spojení děje (promíchání postav) s TWD a Worldbeyond, Rick se chce vrátit do seriálu, tak proč ne do FTWD.. I na tu MAdison by mohlo dojít, ikdyž tomu už moc nevěřím, max nějaký flashback.. Takže celkově 6.serie zatím to nejlepší co FTWD nabídlo, otevřený konec s nepředvídatelným pokračováním..

10.6.2021 | 22:30:10
zvirka

Za mě takový konec nekonec, zbývá příliš otázek. Chápu, že potřebujeme cliffhanger pro další sérku, ale tohle bylo ukončení jako v půlce dílu. O jaderných bombách toho moc nevím, ale řekla bych, že v realitě by to snad všichni kromě helikoptéry (i když ti možná taky) měli spočítané. A taky nechápu, jak to má přežít Alicia, když je zamčená sama v prázdné místnosti.

10.6.2021 | 21:45:05
Cermb0

No hodně rozporuplné finále… Vadilo mi, že si scénaristé s každou lokací a postavou hráli, jak se jim zrovna zachtělo… A že v tom bude trochu něco více, než jen psychologické žvatlání postav…

10.6.2021 | 21:24:02
pidalin

Jaktože se Dakota roztekla a Strandovi to ani nerozbilo okno? Boha jeho…Chápu že asi byli různě daleko ale i tak. Ale jsem rád že to aspoň fakt bouchlo. Čekal jsem že budou mít koule na to zabít Stranda nebo Morgana, zatim pokračuje nesmrtelnost hlavních postav, naopak jsem čekal že Dakota s nima fakt vleze do toho bunkru ale to by asi moc nefungovalo, aspoň že sejmula toho starýho úchyláka.

10.6.2021 | 21:19:17
ori

Skvelý diel, som rád že to vybuchlo a neskončilo to ako klasické klišé že tomu na poslednú chvíľu zabránili. Páčilo sa mi ako to bolo rozdelené na malé kúsky. Smrť Teddyho super, aj keď ho bude škoda, Dakota nám krásne zhorela, Victor bol tiež skvelý (sklá sa dajú vysvetliť tak že bol od výbuchu dostatočne ďaleko), záchrana helikoptérou fajn, jediné čo mi vadilo bolo že Morgan s Grace prežili príliš ľahko, mohli to vymyslieť trochu lepšie, inak ale nemám žiadne pripomienky. Ešte k tej chôdzi so zlomenou nohou, ľudia už v realite dokázali podobné veci, v takých chvíľach môžu byť limity ľudského tela prekročené.

redaktor
10.6.2021 | 21:09:03
Kubey

Celú sériu som si dosť užil a som rád, že po 4. a 5. sérii sa seriál takto vytiahol hore. Niektoré veci mi sem prišli trochu divné, ale užil som si to. Som zvedavý na CRM, dúfam, že to nebude iba na útek pred raketou.

10.6.2021 | 20:42:22
simonideos

Jsem rád že to takto dopadlo, bál jsem se nějakého šíleného happyendu. Mikropříběhy jednotlivých skupinek byly super. Na druhou stranu, všechny hlavní postavy jako zázrakem vyváznou, žádné ztráty, u některých to bylo až směšné (nákladní auto, nezničitelný vrtulník, nerozbitná skla). Celkově slibné zakončení a na další řadu v double apokalypse se těším.

10.6.2021 | 19:44:01
1

Stav překladu

Epizoda S06E16: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás