Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S06E16: The Beginning

S06E16: The Beginning

S06E16: The Beginning

Každý člen Morganovy skupiny je zoufalý a přežívá po svém, protože všichni čelí blížící se zkáze.

cz sk
13.6.2021
51 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Colby Hollman (Wes), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Keith Carradine (John Dorie starší), Rubén Blades (Daniel Salazar), John Glover (Theodore Maddox), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Nick Stahl (Riley), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gremlin

Zasraná Dakota

16.6.2021 | 15:25:01
Monnaiss

Ještě že ta trubka Dakota zhořela :) parádní díl!!

15.6.2021 | 9:21:10
MendoCZ

Hlavní záporák 6. série nakonec nebyla ani Virginia ani Teddy, ale to rozmazlené děcko Dakota!

15.6.2021 | 9:10:40
akashko12

Brutál :O. Skvelý koniec série. Jediné čo mi vadilo bolo nedomyslené prežitie Morgana a Grace. Taktiež mi je ľúto, že zomrela Rachel, tá mi prišla celkom fajn a začína ma štvať že skoro každá nová postava neprežije do konca série. Páčilo sa mi akým štýlom bola táto časť spravená. Už sa neviem dočkať na 7. sériu :D.

redaktor
13.6.2021 | 15:24:10
barwa.m

Super závěr série, jen škoda těch otazníku na který si musíme počkat, třeba CMR jak se o nich dozvěděli a seberou je teď všechny, kde je Wendl a Al, co Alicia sama v bunkru a hlavně jak se všichni poperou s následnou radiací, je toho fakt dost a rok je dlouhá doba.. :-D

13.6.2021 | 5:15:16
Mirdasirda

Atomovka z Wishe. :) :) Ale díl byl jinak na 96%

11.6.2021 | 18:27:45
BlackSquirrel

WOW!! to bylo něco ten konec :o nemohla jsem popadnout dech jak jsem se bála o všechny postavy, štve mě že tam nebyla Alicia, jen ukázali kde byla zavřena. Konec dobrý až na to že budu čekat rok na pokračování, ale díl neměl chybu.

11.6.2021 | 10:15:59
igwar

Skvelý diel, aj keď to malo svoje muchy. Predovšetkým dúfam, že sa nejako logicky vysvetlí, ako sa dá prežiť výbuch atomovky pod náklaďákom. Tlaková vlna je jedna vec, ale čo radiácia? Taktiež som dúfal, že po tom víťaznom „zlounskom“ Strandovom monológu sa predsa len ešte niečo stane, čo mu zrazí hrebienok. A ono nič.

11.6.2021 | 10:06:48
Lostland

Jako filmový jaderný mykolog jsem se na hřiby těšil a musím říct že tvůrci nezklamali. Líbila se mi rozkouskovanost děje vzhledem k omezenému času tipuji max 30 min ( trochu mi tam neseděl čas jednotlivých dějových linek ale to seriálu odpustím). Morgan a Grace na poslední chvíli našli smysl a důvod žít dál. Dwight a Sherry se semknuli. Vrtulník CRM je dobrá klička pro tvůrce, jak v další serii postupně sesbírat ostatní postavy, případně díky časovému skoku spojení děje (promíchání postav) s TWD a Worldbeyond, Rick se chce vrátit do seriálu, tak proč ne do FTWD.. I na tu MAdison by mohlo dojít, ikdyž tomu už moc nevěřím, max nějaký flashback.. Takže celkově 6.serie zatím to nejlepší co FTWD nabídlo, otevřený konec s nepředvídatelným pokračováním..

10.6.2021 | 22:30:10
zvirka

Za mě takový konec nekonec, zbývá příliš otázek. Chápu, že potřebujeme cliffhanger pro další sérku, ale tohle bylo ukončení jako v půlce dílu. O jaderných bombách toho moc nevím, ale řekla bych, že v realitě by to snad všichni kromě helikoptéry (i když ti možná taky) měli spočítané. A taky nechápu, jak to má přežít Alicia, když je zamčená sama v prázdné místnosti.

10.6.2021 | 21:45:05
1

Stav překladu

Epizoda S06E16: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás