Grey's Anatomy (Chirurgové) Izzie Stevens

Izzie Stevens

Izzie Stevens

Specializace: chirurgická rezidentka bez specializace
Přezdívky: Cricket, Dr. Model, Bridezilla, Bethany Whisper
Zajímavosti: umí skvěle péct a každého pacienta si pouští k tělu

Sezóny 6
2005 - 2010


Izzie pochází z dost nuzných podmínek. Vyrostla v obytném voze, stojícím na parkovišti pro přívěsy za kostelem ve městě Chehalis ve státě Washington. Její matka jí jako malou přezdívala cvrček. Ve svých teenagerských letech Izzie pracovala jako servírka, aby si našetřila na vysokou a dostala se tak ze začarovaného kruhu chudoby. Sama se starala o placení účtů – její matka nevydělávala a většinu peněz utrácela za věštce a média. V pouhých 16 letech Izzie porodila zdravou holčičku, ihned ji ale dala k adopci, aby ji ušetřila mizerného života (Izzie si ji sama pro sebe pojmenovala Sarah, její adoptivní rodiče jí ale dali jméno Hannah). Kvůli svému ranému těhotenství od ní ostatní děti dávali ruce pryč, takže Izzie nikdy neměla žádné kamarády. Jakmile oslavila 18. narozeniny, odešla z domova a nastoupila na medicínu. Školné a ostatní výdaje v té době pokrývala penězi, co si vydělávala modelingem. Na její snímky velmi rychle narazil Alex, který je vzápětí rozvěsil po celé nemocnici. Izzie lidé od té chvíle začali říkat Dr. Modelka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lariana

Izzyine začiatky boli super, od prvej epizódy jedna z postáv s najväčším <3, ktoré ukázala pri Dannym, Alexovi i Georgovi..a vlastne všade :) Každopádne postava so sériami upadala a čoraz viac i hnevala. Pre mňa jeden z najlepších(ak nie najlepší) preslovov mal Alex v jej poslednej časti I know now that I am good enough not to deserve this…Please go away..

27.7.2017 | 17:17:31
guestka

Tuk tuk, kdo tam Izzy, tak jo a jde se dál. Postupem času její postava ztratila jakoukoliv zajímavost. Pak zmizela a nikdo si toho pořádně ani nevšiml.

10.4.2017 | 22:57:41
martin1m2

Rozkošná, zlatá, citlivá, múdra, dobrosrdečná, milujúca, bojujúca, empatická – proste úžasná doktorka – pre mňa dodnes neprekonaný herecký vrchol Katky Heigl. Od GA pozerám všetky jej projekty, ale nikdy ma už neohúrila tak ako tu. Jej 2 vrcholy – Danny a rakovina <3 A to, že podľa všetkého je Katka v reálnom živote neznesiteľná BITCH – to mi strašne láme srdce. Ale ďalší dôkaz jej nenormálneho hereckého prejavu … no povedali by ste to o tej nežnej, obetavej, heartwrenching Iz ? :/

25.2.2017 | 19:49:11

Stav překladu

Epizoda S14E04: Ain't That a Kick in the Head

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @garax
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze:

  • S14E04.HDTV.x264-SVA
  • S14E04.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S14E04.WEBRip.x264-RARBG
  • S14E04.1080p.WEB­.H264-STRiFE
  • S14E04.720p.AM­ZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
  • S14E04.iNTERNAL­.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Málokdo věřil, že by jedna z nejúspěšnějších televizních producentek mohla dát někdy sbohem ABC. Ale po patnácti letech, a hitech jako Grey's Anatomy, Scandal či How to Get Away With Murder, stanici se svou společností ShondaLand opouští. Na nových projektech bude pracovat pod hlavičkou Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás