Izzie Stevens

Izzie Stevens

Specializace: chirurgická rezidentka bez specializace
Přezdívky: Cricket, Dr. Model, Bridezilla, Bethany Whisper
Zajímavosti: umí skvěle péct a každého pacienta si pouští k tělu

Sezóny 6
2005 - 2010

Izzie pochází z dost nuzných podmínek. Vyrostla v obytném voze, stojícím na parkovišti pro přívěsy za kostelem ve městě Chehalis ve státě Washington. Její matka jí jako malou přezdívala cvrček. Ve svých teenagerských letech Izzie pracovala jako servírka, aby si našetřila na vysokou a dostala se tak ze začarovaného kruhu chudoby. Sama se starala o placení účtů – její matka nevydělávala a většinu peněz utrácela za věštce a média. V pouhých 16 letech Izzie porodila zdravou holčičku, ihned ji ale dala k adopci, aby ji ušetřila mizerného života (Izzie si ji sama pro sebe pojmenovala Sarah, její adoptivní rodiče jí ale dali jméno Hannah). Kvůli svému ranému těhotenství od ní ostatní děti dávali ruce pryč, takže Izzie nikdy neměla žádné kamarády. Jakmile oslavila 18. narozeniny, odešla z domova a nastoupila na medicínu. Školné a ostatní výdaje v té době pokrývala penězi, co si vydělávala modelingem. Na její snímky velmi rychle narazil Alex, který je vzápětí rozvěsil po celé nemocnici. Izzie lidé od té chvíle začali říkat Dr. Modelka.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Te-Rez

Nejhorší postava v Grey's. Ultrasobecká mean girl.

6.9.2023 | 3:12:28
lariana

Izzyine začiatky boli super, od prvej epizódy jedna z postáv s najväčším <3, ktoré ukázala pri Dannym, Alexovi i Georgovi..a vlastne všade :) Každopádne postava so sériami upadala a čoraz viac i hnevala. Pre mňa jeden z najlepších(ak nie najlepší) preslovov mal Alex v jej poslednej časti I know now that I am good enough not to deserve this…Please go away..

27.7.2017 | 17:17:31
guestka

Tuk tuk, kdo tam Izzy, tak jo a jde se dál. Postupem času její postava ztratila jakoukoliv zajímavost. Pak zmizela a nikdo si toho pořádně ani nevšiml.

10.4.2017 | 22:57:41
martin1m2

Rozkošná, zlatá, citlivá, múdra, dobrosrdečná, milujúca, bojujúca, empatická – proste úžasná doktorka – pre mňa dodnes neprekonaný herecký vrchol Katky Heigl. Od GA pozerám všetky jej projekty, ale nikdy ma už neohúrila tak ako tu. Jej 2 vrcholy – Danny a rakovina <3 A to, že podľa všetkého je Katka v reálnom živote neznesiteľná BITCH – to mi strašne láme srdce. Ale ďalší dôkaz jej nenormálneho hereckého prejavu … no povedali by ste to o tej nežnej, obetavej, heartwrenching Iz ? :/

25.2.2017 | 19:49:11

Titulky k 19. řadě

Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Station 19

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama