Heroes (Hrdinové)
83/100 - 167×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Shrnutí a postřehy k epizodě 11:43 to Odessa

Shrnutí a postřehy k epizodě 11:43 to Odessa

Čas se krátí a konec světa se blíží. Tommy se musí rozhodnout, zda bude Erice věřit. Haiťan spouští riskantní operaci, aby zachránil Micaha, ale v cestě mu stojí Matt Parkman. Co dalšího jsme se dozvěděli z podzimního finále?

14 0
22.11.2015

Pokud jste epizodu neviděli, nedoporučujeme vám číst dále. Pokud si chcete připomenout, co se v epizodě stalo, zavítejte do profilu dané epizody, kde najdete přesný popis děje celé epizody 11:53 to Odessa.

Nový Pán prostoru a času

Na konci minulé epizody byl Tommy unesen do domu Ericy Kravidové, která mu připravila večeři na uvítanou, aby se necítil jako vězeň. Druhý den ráno se v domě Tommy probouzí a na zátylku má znamení, že se ho Erica snažila připojit na svůj přístroj pro odebírání schopností. Opravdu je Tommy tak výjimečný, že na něj odebírání schopností nefunguje?


Pokud má Tommy Erice věřit, tak jí nezbývá, než ho dostat na svou stranu. Tommy se chce přesvědčit, zda Erica mluví pravdu, a tak se spolu s ní, Quentinem a Phoebe teleportuje do roku 9972, tedy 7957 let do budoucnosti. Zda mají tato čísla nějaký význam, anebo je Tim Kring opsal při odpolední kávě z obalu od čokolády, to zatím nevíme.

Na to, že Tommy poslední rok po boku své adoptivní matky utíkal právě před Ericou, je poměrně důvěřivý a bez detailnějších informací se zdá, že bude spolupracovat. Situaci ale překazí Miko, která se po osvobození Hira z Pevnosti času dostala také do stejného roku v budoucnosti. Jak a proč zůstává otázkou.

(Tommy má na zátylku stejné znamení jako vězni Matta Parkmana, kterým byla vysáta schopnost.)

Dvě Miko na scéně

Miko dle instrukcí od svého otce, který je příhodně také na místě v budoucnosti, dostává úkol, který je jí zdá se souzen. Znovu zachránit Pána prostoru a času. Divák si může myslet, že uvidíme znovu Hira Nakamuru, ale o chvíli později je jasné, že tento titul přebírá po svém adoptivním otci Tommy. Ostatně k čemu by jí byl Hiro, který aktuálně nemá své schopnosti. Upřímně jsme ale doufali, že se Hiro s Miko jednou setká. Už jenom kvůli společné konverzaci o jejich meči by to stálo za to.

Příběh s Miko nám dal alespoň jednu odpověď – víme, co se stalo s Hachirem Otomem po útocích v Odesse, kdy ve snaze odčinit své chyby vytvořil kopii Miko ze hry Evernow. Brzy poté si pro něj přišel Harris a od té doby jsme Hachira neviděli, nyní je jasné, že byl poslán do budoucnosti. V epizodě jsme taktéž mohli vidět „skutečnou“ Miko Otomo, která je (překvapivě) stále naživu. Uvidíme v příštích dílech dvě Miko v jedné scéně?

(Pravá Miko je uspaná v budoucnosti.)

Naděje pro Quentina a Matta

Quentin se po přepsání časové linie chová jako nemyslící stroj v rukách Ericy. Epizoda nám ale dává malou naději, že v něm zůstalo trochu dobrého. Quentin se svěří své sestře, že cítí vinu za unesení Tommyho. Phoebe má mnohem militantnější postoj a na rozdíl od Ericy by naopak Tommyho raději donutila spolupracovat silou. Možná je to malý naznak toho, že se Quentin ještě přidá ve finále řady na stranu Noaha. Naopak Phoebe je zdá se ztracená a chápe svou schopnost jako prokletí.

Poprvé od webepizod vidíme Micaha, který je držen proti své vůli na Mattově klinice. Haiťan vede misi za jeho osvobození a jedním z osvoboditelů je i měňavec, který se vydává nejdříve za Ericu a později se přemění také na Matta. V tu chvíli jde pravému Mattovi o život, jelikož do místnosti vtrhne Harris a dvojníka zastřelí. K Mattově zděšení si ale vybral náhodně. V tu chvíli vezme Matt konečně rozum do hrsti a přečte Harrisovi myšlenky. Ke své smůle zjišťuje, že není vůbec důležitý, a kdyby Harris zastřelil jeho, bylo by mu to vlastně jedno.

Pozdě, ale přece, se Matt dozvídá, že je nejspíše zase využíván a jde si alespoň ověřit, zda se počítá s přesunutím jeho a jeho rodiny do budoucnosti. S úlevou se dozvídá, že ano. My tak máme aspoň potvrzené, že Janice Parkman a malý Matty junior jsou stále naživu. Harrisovo jednání ovšem jistě zaselo semínko pochybnosti, a Matt si možná uvědomil, že není tak důležitou osobou v plánu Ericy, jak si mohl zpočátku myslet. Zároveň je pravděpodobné, že Matt pomáhá Erice dobrovolně a proto, že uvěřil jejímu plánu jako jedinému možnému pro záchranu lidstva nebo alespoň té části, kterou Erica vybere.

(Až nadejde rozhodující okamžik, vrátí se Quentin na světlou stranu Síly?)

Farah Nazan mezi živými

Překvapením je, že na klinice v panství Sunstone se nachází Farah Nazan, která byla postřelená v páté epizodě The Lion's Den. Malina bude mít jistě radost, že její opatrovnice žije. Farah se pro Matta ukáže jako tvrdá protivnice. Mattovi se nestává často, aby byl někdo tak silný, že ho nepustí ke svým vzpomínkám. Nejspíše za to může vojenský výcvik, nebo tah scenáristů, aby epizoda byla zajímavější?

Na pozadí příběhu se nám také rýsuje vůbec první potenciální pár – Carlos a Farah. V seriálu je prakticky nemožné dát nějaké dvě postavy dohromady, protože když si už myslíte, že by někdo mohl být s někým, dozvíte se, že ty dvě postavy jsou rodina. Stejný problém byl i v první řadě původních Hrdinů, kdy si fanoušci přáli, aby Peter Petrelli skončil s Claire Bennetovou. V podstatě se to i nabízelo po epizodě Homecoming, kdy ji Peter zachránil. O pár epizod dál ale Kring poslal pár k vodě, když odhalil, že Peter je Claiřin strýc. Snad Carlos bude mít s Farah větší štěstí.

(Mysleli jste, že je Farah mrtvá? To neznáte Tima Kringa.)

Dvojí agent

V minulých řadách Matt opravdu silně vypiloval svou schopnost a byl schopný přečíst myšlenky komukoliv. Proto je v epizodě 11:53 to Odessa záhadou, proč se mu to nedaří u Farah. V podstatě je jedno, na co Farah myslí, Matt se dokáže dostat k informacím i tím, že zkrátka bude pátrat po daných myšlenkách. Navíc Farah je zřejmě v zařízení už několik dní a je divné, že Matt za tu dobu nezískal potřebné informace. V ostatních epizodách a řadách mu k tomu stačilo většinou pár sekund.

Samozřejmě se také nabízí možnost, že Matt Parkman je dvojím agentem. V epizodě June 13th (Part 1) Matt pomohl Noahovi a Casparovi utéct a musel si připravit pro Ericu a Harrise výmluvu, kam jeho zajatci zmizeli. Opravdu byste nechali vést člověka zařízení Sunstone, když vám kolem prstů proklouzne jediná osoba, která ví, kde se nachází Tommy a Malina?

Je také možné, že poté, co Matt pomohl Noahovi utéct, se tyto dvě postavy ještě jednou setkaly a Noah z minulosti zasvětil Matta do svého plánu. Jedná se nejspíš o velice nepravděpodobnou teorii, ale stále je šance, že Matt celou dobu spolupracuje s Noahem a Ericu a Harrise vodí pouze za nos. Příští epizody rozhodně napoví.

(Tohle bylo o chlup.)

Podivný Haiťanův plán

Epizoda se zaměřovala na osvobození Micaha Sanderse, pravého Hero Truthera. Taylor přišla poměrně s chytrým plánem, jak infiltrovat panství Sunstone. Schopnost měnit podobu se v původním seriálu už vyskytovala. Možná si vzpomínáte na brilantní Sylarův plán z konce třetí řady, kdy se Gabriel chtěl vydávat za prezidenta, když procházel krizí osobnosti.

Teď už ale zpět k osvobození Micaha. Těžko říct, zda Haiťan věděl, že zařízení má na starost Matt Parkman. Je ovšem záhadou, proč se Haiťan nevydal do zařízení sám. Jeho schopnost blokování ostatních schopností by Matta vyřadila poměrně rychle z akce a celá záchranná akce by mohla proběhnout okamžitě. Z konce epizody se na Haiťana a Taylor řídí stádo Harrisů.

Zde zřejmě dostáváme odpověď na to, že i při blokování schopností Harrisovy vytvořené klony nezmizí. Stejně tak, jak tomu bylo podobně při teroristickém útoku v Odesse, kdy Phoebe Frady snesla svůj obávaný stín na summitu. Stále doufáme, že jednoho dne se Phoebe právě s Haiťanem setkají a poměří, která z jejich blokovacích schopností je silnější.

(Přepadové komando jde osvobodit Micaha.)

Otázka za milion – kam zmizel Noah?

Podzimní finále nepřineslo žádný zásadní cliffhanger, ale můžeme aspoň polemizovat nad tím, kam asi zmizel Noah a kdo ho odvedl. Zcela logickou odpovědí je Tommy, který se zrovna vrátil s Miko z budoucnosti. Je to ale skutečně „náš“ Tommy? Opravdu by Tommy zachránil jen Noaha a svou sestru Malinu by tam nechal na pospas rozzuřenému davu? To na Tommyho příliš nesedí a je možné, že Noaha přemístil zcela někdo jiný.

Druhou možností je Hiro Nakamura, ten ale v současné době nemá své schopnosti a navíc samotná teleportace vypadá u Hira trošku odlišně od té Tommyho. Nabízí se nám poměrně jednoduchá odpověď, kdo by tím záhadným zachráncem mohl být – dospělý Tommy z budoucnosti. V komentářích určitě dejte vědět, zda si myslíte, že se jednalo o Tommyho z budoucnosti. Nebo stále máte naději, že by to mohl být Peter Petrelli?

(Čí ruka zachránila Noahovi život?)

Foto: NBC

Autoři článku: @barahir, @tom99

Shrnutí a postřehy k epizodě Sundae, bloody sundae
Shrnutí a postřehy k epizodě June 13th (Část druhá)
Shrnutí a postřehy k epizodě June 13th (Část první)
Shrnutí a postřehy k epizodě Game Over
Shrnutí a postřehy k epizodě The Lion's Den
Shrnutí a postřehy k epizodě The Needs of the Many
Shrnutí a postřehy k epizodě Under the Mask
Shrnutí a postřehy k epizodě Odessa
Shrnutí a postřehy k epizodě Brave New World

Pokud jste postřehli něco, co nám uniklo, nebo se vám něco nezdá, dejte rozhodně vědět do komentářů.

A co tvůrci říkají na epizodu?

Thumbnail Play icon

Diskuze /23

frozen

Už len z toho ako tá ruka vypadá je jasné že to neni hiro

#7 ksanzi10
22.11.2015 | 17:54:24
Aprok

Na Petera čekám každou epku :) i když marně :(

22.11.2015 | 18:13:37
Empat

Tommy nebude zase tak výjimečný, spíše bych řekl, že Erica nenarazila na schopnost, kterou hledala. Vzhledem k tomu, že původní Tommyho schopnost je krást ostatní schopnosti, tu Hirovu prostě nedokázala „zaměřit“, nebo digitalizovat.. Ona hlavně potřebovala nového Pána Času, nebo jeho schopnost, takže ho jednoduše nechala žít v domnění, že z Tommyho vytvoří společníka, alespoň, dokud nebude její plán hotový. Tommy by musel být naivní, kdyby si myslel, že ho Erica nechá žít. Přece jen, on jediný by mohl celou situaci vždycky zvrátit, zvlášť, kdyby pochopil tu zradu.. Umí cestovat časem. S jeho schopností by nikdy neměla jistotu.

Ohledně Parkmana, neřekl bych, že je dvojím agentem. Jeho schopností je pouze slyšet myšlenky, nikoliv se v myšlenkách přehrabovat. Jde pouze o koncentraci dotyčné osoby, bylo jasně vidět, že se Parkman snažil Farah vyvést z míry, aby ztratila koncentraci a začala myslet na věc, na kterou se snažila nemyslet. Spíše bych řekl, že cítí to napětí v hlavě, tudíž pozná, když někdo něco skrývá, nebo neskrývá. Noah také přemýšlel v japonštině, což Parkmanovi dělalo ohromný problém. On se soustředil na své myšlenky v japonštině, a proto je Parkman nedokázal přečíst, nebo vyhrabat, co potřebuje. Z toho důvodu se Farah tak šklebila, jednoduše usilovně myslela na něco jiného, přestože existuje pravidlo, které Matt sám zmiňoval.. "Když vám někdo řekne, abyste na něco nemysleli, co uděláte,,? Tudíž, když se snažíte na něco nemyslet, právě ta myšlenka se vám stále vkrádá do hlavy, pokud ztratíte koncentraci, je konec..

Navíc ano, bylo jasné, že si uvědomuje svoji amorální roli ještě předtím, než se dostal do konfliktu s Harrisem. Tudíž nebude tak zlý, jak si všichni mysleli. Vždyť, když mířil na Carlose, byl vidět jeho výraz, jakoby ho nechtěl zastřelit, ale zároveň potřeboval tu informaci.. V očích mu bylo vidět zoufalství, tudíž je jasné, že všechno dělá pouze kvůli záchraně vlastní rodiny. Bylo jasně vidět, že to nechtěl udělat, protože věděl, že to není správné. Stejně si myslím, že se nakonec obrátí proti Erice a dost možná to bude on, kdo pomůže těm „pravdo-láskařům“ z toho Azylu, vzhledem k té armádě klonů.

Ohledně Petera velice hezká teorie, ale spíše připomíná zbožné přání. Ta „budoucnost“, ze které vždycky přišel ten budoucí Peter se svou původní schopností (tedy všemi schopnosti, včetně cestování časem) už neexistuje. Současný Peter má jedinou schopnost, a nechce se mi věřit, že by zrovna od někoho nakopíroval cestování časem, vzhledem k tomu, že jí údajně vlastnil pouze Hiro Nakamura a vzhledem k tomu, že jí přejal Tommy, nebyl nikdo jiný, kdo by podobnou schopnost měl. Proto je Tommy tak důležitý.. Druhá možnost je pouhá schopnost teleportace, což je v Peterova případě mnohem pravděpodobnější možnost, ale zase.. Milo návrat odmítl a myslím, že by Peter Petrelli byl pro zdejší příběhovou linku spíše nadbytečný.. Jeho roli přejal synovec, vzhledem k tomu, že mají podobnou schopnost, vyšší úděl a stejnou krev. Peter je nepravděpodobný. Nemluvě o ruce na obrázku.. Ta ruka připomíná ruku dvacetiletého kluka, nebo ruku ženy. Nenapadá mě žena, která by měla v příběhu takovou úlohu, nemluvě o stejně naladěné schopnosti. Je jasné, že se jedná o Tommyho.. Otázkou je, zda se jedná o našeho Tommyho, nebo Tommyho z budoucnosti, což je pravděpodobnější. Typoval bych Tommyho, který nedokázal zabránit Apokalypse, a proto se vrátil, aby katastrofu napravil. Ta ruka má černý kabát, což poukazuje spíše na vyzrálejší osobnost, než Tommyho věčné mikiny. Rozhodně budoucí Tommy.

A dokonce si myslím, že v realitě, kde Tommy neodvrátil Apokalypsu zemřel Noah právě v tomto okamžiku, dost možná se ho proto rozhodl zachránit. Jak jinak by věděl v jaký konkrétní okamžik a na konkrétním místě se objevit.. Malinu nemusel zachraňovat z toho důvodu, že jednoduše věděl, že se o sebe postará, nebo to nějak nezapadlo do jeho „kontinua“, kde sice figuroval Noah, ale nikoliv ona.. (možná nějaký motýlí efekt, kterému chtěl předejít, whatever)..

#5 Levascue #6 tom99
22.11.2015 | 18:36:23
Empat

Jinak, svými slohovými pracemi nechci nijak zpochybňovat zdejší články, nebo stavět svůj názor nad ostatní. Osobně si myslím, že jsou zdejší, mnohdy spekulativní články velice zajímavé. Pouze poukazuji na dojem, nebo myšlenky, které jsem si z konkrétních epizod, that´s all..

22.11.2015 | 19:04:27
Levascue

#3 Empat: K Mattově schopnosti : Nejde vyloženě o přehrabování – umí lidi donutit, aby mu tu onu myšlenku zjevili, nebo spíše aby mu odpověděli na každou otázku, kterou si zamane – tento vývin jeho schipnosti nastal ve druhé řadě(výslech Angelli).

22.11.2015 | 20:46:09
tom99

#3 Empat: Už jsem ti myslím na to jednou odpovídal, ale tak ještě jednou – Matt v první řadě uměl jen číst myšlenky. Věděl tedy pouze to, na co lidé v tu danou chvíli mysleli. Ve druhé sérii tuto schopnost rozvinul, následně se naučil lidem vkládat myšlenky do hlavy a hlavně hrabat se v hlavě. Takto jsme to mohli vidět několikrát v průběhu seriálu. Můžu ti tady jmenovat několik epizod, kdy zkrátka dostal okamžitě informaci, kterou potřeboval, aniž by na ní ten daný člověk myslel (např. jaké je heslo do budovy apod.)

webmaster
22.11.2015 | 22:44:27
ksanzi10

#1 frozen: Vyzerá ako Tomyho

22.11.2015 | 22:59:29
ksanzi10

Než som dočitala článok, tiež ma napadol Peter Petreli, čo ak to bol Syler? O tom ešte nič nepovedali

#9 tom99
22.11.2015 | 23:00:19
tom99

#8 ksanzi10: Sylar nikdy cestovat časem neuměl, tu schopnost nikdy nezískal. To se samozřejmě ale za tich pět let mohlo změnit :-) Myslím ale, že by Noah reagoval trošku jinak, kdyby mu přistála na rameni Sylarova ruka :-)

webmaster
22.11.2015 | 23:46:07
Tahazaar

Mě teda docela zklamala Mattova reakce, když zjistil, že to není Erica ale měnič. Prostě to hned řekl, pičemž mu muselo být jasný co se stane. To je jako kdyby seděl člověk v letadle a všiml by si, že vedle něj sedí terorista s bombou a jeho reakce by byla, že by zařval „Je tu terorista“ což by teroristu logicky akorát přimělo k agresivní akci. Nechápu jak to mohl udělat takhle hloupě.

23.11.2015 | 0:19:16
Holldir

Ve zbylých epizodách nehrají ani Milo, Zachary ani jiný nový herec jenž by je představoval jako starší či mladší verze. Takže ti jou 100% vyloučeni. Tudíž je jasné, že to mohl být jen Tommy a nikdo jiný toť k debatě o tom kdo to byl. Jen pro info na IMDB si můžete přečíst výpis herců všech epizod. Například, že ve 12ep. bude mladá Erica. Takže zůstává jen otázka z jakého času přišel Tommy. Ale jak víme sám Hiro se vždy snažil vyhnout motýlímu efektu. Jistě starší a moudřejší Tommy na tom bude podobně. Víme, že ona apokalypsa nastane velmi brzy takže to asi nebude Tommy z nejblizších dnů. A jak jste si jistě všimli budoucnost se opakovala až na detail který změnil Noah když střelil Ericu. Jinak bylo vše úplně stejné. Jen během těch dvou dílů týkajících se minulosti zapadly všechny dálky dohromady. Například Noah viděl sebe v minulosti na kamerách a přitom netušil, že kouká na své já jenž přišlo z budoucnosti. Stejně je tomu i zde bych tipl, že Tommy a Malina zachrání svět a toto přesunutí Noaha je jen krok jenž se opakuje. Byl to jistě starší Tommy z času po onom dni kdy má přijít apokalypsa. Z času ve kterém svět pokračuje a ne jak si myslí Erica. Erica si jistě jen myslí, že ona budoucnost je výsledkem jejich selhání, ale je to víc jak sedm tisíc let. Onen konec světa mohlo způsobit naprosto cokoliv

#12 tom99 #15 téčko171 #17 Kafka Tamura
23.11.2015 | 4:51:18
tom99

#11 Holldir: Podle mě se fakt jedná o Tommyho z budoucnosti. Řekl bych, že Noah měl zemřít, když na něj letělo auto, ale Tommy z budoucnosti přesně věděl, do jakého okamžiku se má vrátit, aby tomu zabránil…

webmaster
23.11.2015 | 8:13:41
barahir

Určitě, vypadá to jasně jako ruka Robbieho Kaye, může být z budoucnosti, ale stále z té, kde Tommyho hraje stejný herec, na to bych si vsadil.

čestný člen redakce
23.11.2015 | 10:16:30
Lakash

Proč po Noahovi zůstaly v současnosti brýle? Jsem jediný, koho tohle zaujalo?

23.11.2015 | 11:48:21
téčko171

#11 Holldir: Imdb není spolehlivým zdrojem, co se týče výskytu herců, ty tam může přidávat kdokoliv, kdo jde zrovna kolem. Například na jaře se u páté epizody GoT objevilo jméno Michelle Fairley v roli „pod plachetkou osoby“ a jak víme, nikdo takový se tam neobjevil. Tím samozřejmě neříkám, že se Peter nebo Sylar objeví, taky si myslím, že se nevrátí.

webmaster
23.11.2015 | 11:58:57
BloodyHell

Podle ruky je to Tommy. A pokud je to Tommy/Nathan, tak si pamatuje určitě větu, že se nesmí k Malině přiblížit, jinak by jí vysál schopnosti, proto jí nezachránil.

23.11.2015 | 13:05:59
Kafka Tamura

Mě se líbila hláška z Renova chatování ve hře s ostatními hráči, kde pátral po Miko, kdy tam jeden z hráčů píše: Proč příjdou se skvělou postavou a pak ji nechají zemřít? To si děla Kring prdel ze sebe nebo z dívaků? Se divím, že ještě neoživil Molly… ne že by byla nějakou skvělou postavou.

#11 Holldir: No, sice, jak píše téčko, to není na IMDB ohledně výpisu postav a jejich výskytu vždy nejspolehlivější, ale to neplatí vždy a jinak jsou to spoilery, tak opatrně příště s tím to všem hned vyklábosit bez spoiler tagu. Díky.

23.11.2015 | 13:34:07
Kafka Tamura

Ještě menší výtka k dvoum Mattům… To bylo vyřešení situace jak poďme dom. Nevím, o co se tím scénárista snažil, ale Matt měl jen Harrisovi vnuknout myšlenku, na koho vystřelit, případně měňavca donutit odkrýt se. A ne se z toho snažit dělat nějaký laciný cool Harris WTF moment, s Mattam hledícím, co se bude dít. LOL

#19 kejin #21 crazyWolf
23.11.2015 | 13:44:37
kejin

#18 Kafka Tamura: asi tak.. co se týče neodebrání Tommyho cestování časem – technicky to není jeho schopnost, že?

#20 tom99
23.11.2015 | 19:02:28
tom99

#19 kejin: Není. Jeho originální schopnost je odebírání schopností.

webmaster
24.11.2015 | 12:35:52
crazyWolf

Nevím ale, proč si Erica hraje na kamarádku Tommyho, když by ho mohla v té budoucnosti taky uvěznit do programu, jako Hira, když tam s nimi byl i Hachiro?

#18 Kafka Tamura: Souhlasím. Mohli to trošku víc propracovat. Podle mě se jen snaží z Harrise udělat nějakýho cool týpka…

#22 Hero_one
24.11.2015 | 22:21:36
Hero_one

#21 crazyWolf: O tom ale Erika už mluvila, zkoušeli Tommyho napíchnout, ale nepodařilo se jim tu schopnost použít – což podle mě souvisí s tím, že to není jeho schopnost, je to jen dočasně přejatá – jeho originál schopnost je odebírání schopností. A tu Erika k cestování v čase těžko použije. Ty přístroje, který používají umí odebírat nebo používat jen originální schopností vyvinutých lidí. Imho ;-)

#23 crazyWolf
25.11.2015 | 12:03:36
crazyWolf

#22 Hero_one: Pravda, když ho nemohla napíchnout, bylo by zbytečný ho věznit :)

25.11.2015 | 15:34:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama