Lost (Ztraceni)
90/100 - 292×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Poslední 3 epizody

24.8. | 0:00 Lost (Ztraceni) S00E14: The New Man in Charge

S00E14: The New Man in Charge

sk
24.5. | 3:00 Lost (Ztraceni) S06E17: The End

S06E17: The End

sk
23.5. | 0:00 Lost (Ztraceni) S00E13: Lost: Final Journey

S00E13: Lost: Final Journey

sk

Poslední novinky

 • Mira Furlan na fanoušky čeká už zítra

  Už jsme vás informovali o tom, že přijede na Festival Mira Furlan, jenž hrála roli Francouzky Danielle Rousseau.

  1 0
  29.6.2012 | 20:40AlischDiskuze (1)
 • Rousseu přijede do ČR a vy jí můžete vidět!

  Na letošním ročníku Festivalu fantazie, který doufám nemusíme blíže představovat, uvidíte hned několik zajímavých zahraničních hostů, pro fanoušku Lostu je nejdůležitější, že jedním z nich je i herečka Mira Furlan, představitelka Rousseau.

  Ve spolupráci s pořadateli FF máme pro vás speciální příležitost vyhrát vstup na pořad, kde bude Mira Furlan vystupovat. Stačí jen správně odpovědět na následující tři otázky a pak být mezi vylosovanými šťastlivci.

  Otázky do soutěže zní:

  1.) Kdy a v jakém sále Festivalu fantazie má Mira Furlan samostatnou besedu?

  2.) Jací další herci a herečky přijedou na Festival fantazie?

  3.) Jak se jmenuje herečka, která hrála v seriálu mladší verzi Rousseau?

  Své odpovědi posílejte nejpozději do 22.6. na adresu soutez@festivalfantazie.cz. 1.cenou je vstupenka na dva dny Festivalu fantazie plus místenka na pořad Miry Furlan, 2.a 3.cenou je vstupenka jednodenní a opět místenka. Vstupenky vám budou zaslány, osobně potom ještě získáte dárkový balíček knih a časopisů.

  Ze setkání s Mirou Furlan připravujeme ještě speciální záznam, takže se můžete těšit na dojmy se setkání s Rousseau i když se Festivalu nezúčastníte.

  0 0
  8.6.2012 | 20:40ThomasDiskuze (2)
 • Ztraceni vstávají z mrtvých? Apríl

  J. J. Abrams, producent a scénárista Lost, který naštvaně odchází ze stanice FOX, protože mu nedávno zrušila oba jeho současné projekty, seriály Alcatraz a Fringe, prozradil v rozhovoru pro časopis People šokující novinku…

  0 0
  1.4.2012 | 10:35barahirDiskuze (25)
 • Ostrov s námi ještě neskončil

  Od posledních novinek na této stránce uplynulo přes rok. Zdá se, že Lost.cz is dead. Ale je to pravda? Ne všichni z nás zapomněli na časy, strávené na ostrově a s komunitou na téhle stránce. V diskusním fóru tedy uzrál odvážný návrh: Pokusme se alespoň trochu vrátit čas. Pojďme znovu sledovat jeden díl týdně a pak svoje poznatky probírat zde na stránkách! Stále je přece co probírat. Tvůrci nám zdaleka vše neodhalili. Stále je tu tedy prostor pro naše postřehy, teorie, záhady, povídky a hledání souvisLostí. Oživili jsme za tímto účelem i náhled blogů – po delší době se opět nové příspěvky objevují v pravém sloupci.

  Přidejte se k nám, jestli chcete. Je to jednoduché: každý týden si pusťte jeden díl. Na konci týdne, v neděli večer, se tu sejdeme a probírání aktuálního dílu může začít. Začínáme už tuto neděli –

  5. 2. dílem 1×01 Pilot I..

  Pokud se nám povede stránku trochu oživit, můžeme se pustit i do kvalitativních vylepšení stránek. Pokud nás na to bude víc a bude zájem, můžeme se postupně dát do aktualizování záhad, postav a hlášek, sledovat novinky kolem starých známých herců… případně i zkusit znovuoživit kvízy a podobné, kdysi slibované věci. Dá se udělat spousta věcí. Ale musí být motivace.

  Tak co, jdete do toho s námi? Nebo jste už s ostrovem skoncovali? Ale… jste si jisti, že skoncoval on s vámi?

  Namaste… a uvidíme se nikoli v příštím životě, ale v neděli.

  0 0
  3.2.2012 | 0:00TerryleDiskuze (54)
 • Lost pokračuje...tak trochu

  Fanouškovské filmy provázely Lost celou jeho historii a kdybychom o každém z nich měli psát novinku, byly bychom tu pěkně dlouho. Tenhle fan film je ale o něčem jiném. Má sice jen šest minut, ale způsob, prostředí a závěr, ten vás pořádně navnadí. Víc už neříkáme a dodáme jen název – The Man Who Brought Us Here.

  0 0
  18.1.2011 | 0:00ThomasDiskuze (30)
 • Lost.cz se stal součástí Edny

  Dnes nastalo to, co jsme již několik měsíců dopředu oznamovali. Lost se stal součástí projektu Edna.cz a od dnešního dne ho najdete pouze a jen na adrese www.edna.cz/lost/ (www.lost.cz bude trvale fungovat jako přesměrování). Je to změna na první pohled co nejméně násilná, přesun na jiný systém si přesto vyžádal několik úprav a omezení.

  Nejprve ty horší zprávy. Nebyl přesunut chat, možností více designu, přidávání fotek do profilu, přidávání přátel do profilu a některé další drobné nastavení profilu. Zatím dočasně jsou mimo provoz kvízy, mapa a scénáře, ty budou ale brzy obnoveny. Obsahově byly přesunuty všechny aktuální články, revizí prošla především rubrika Média, kde zmizelo hodně „mrtvých“ linků na videa. Galerie fotek a trailery na epizody najdete přímo u jednotlivých článků.

  Teď ty lepší zprávy – veškerá komunikace v diskuzích, vzkazících či novinkách zůstala po určitých úpravách nezměněna, stejně jako vaše veškerá hodnocení, blogy, teorie. Nyní je váš profil už plně součástí systému Edna, kde můžete plynule přecházet na další seriály (bez odhlašování) a vyměňovat si vzkazy či postřehy s dalšími seriálovými příznivci. Na celé Edně je nyní nově i karma, zatím pouze v testovacím režimu.

  Spojení s dalšími fanoušky seriálů je to, co bychom rádi, aby vy jako návštěvníci Lost.cz mohli dále realizovat. Chceme web posunout dále a nenechat ho po konci seriálu postupně umírat a tato integrace mezi ostatní živé komunity vás doufáme potěší.

  0 0
  3.1.2011 | 0:00ThomasDiskuze (1)
 • 5 postřehů o LOST v HIMYM

  V poslední epizodě seriálu How I Met Your Mother s názvem Blitzgiving hostoval mj. Jorge Garcia alias Hurley. Jeho účast ale nebyla jediným odkazem na Lost, fanoušci by těch postřehů našli více. Kterých? Více v našem speciálním vydání postřehů.

  0 0
  24.11.2010 | 0:00ThomasDiskuze (1)
 • Páté narozeniny Lost.cz

  Dnes si připomínáme takové malé výročí – je to přesně pět let, co byly spuštěny tyto stránky. Velké oslavy neplánujeme, přeci jen po konci seriálu už „to nikdy nemůže být jako dřív“, přesto jsme rádi, že web stále navštěvujete. Vzhledem k tomu, že okolo seriálu se od jeho skončení skutečně nic zajímavého neděje (žádné pokračování, žádné velké události), i aktualizace je už pomalejší.

  Přesto bychom rádi na tomto místě poděkovali za tu dlouholetou přízeň, jsme rádi, že jsme mohli potkat tak skvělé fanoušky, jako jste vy. Je to přeci jen váš web. Pokud si najdete chvilku a zde v diskuzi se nám svěříte, co se vám na webu nejvíce (ne)líbilo, budeme se moci poučit do dalších projektů :)

  Do konce roku nečekejte na Lost.cz žádné velké změny, snad jen čím dál tím větší prorůstání s Edna.cz, která je tím novým projektem, který na Lost.cz navazuje.

  Namaste!

  0 0
  18.11.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Lost skončil, na co se dívat dál?

  Seriál Lost už pěkných pár měsíců po klinické smrti, ale návštěvnost webu se překvapivě drží ještě docela vysoko :) Pro všechny, kdo vytrvali, nemáme moc dalších zpráv, proto přijměte alespoň malé pozvání na novou seriálovou sezónu, která se v těchto týdnech za mořem otevírá. Mezi některými tipy možná najdete nové favority k sledování.
  • Z novinek se podle prvních popisů hodí asi nejvíce seriál The Event, kde mladý muž odhalí při pátrání po svém zmizelé přítelkyni největší konspiraci v historii USA.
  • Své želízko v ohni bude mít letos i J.J.Abrams, tvůrce Lostu, ale v Undercovers zdá se zapomeňte na Lost a myslete více na film Pán a paní Smithovi nebo Abramsův předchozí hit, seriál Alias, protože se soustředí na dvojici agentů-manželů a jejich akce po celém světě.
  • V nových seriálech se s herci z Lostu v hlavních rolích nesetkáte, jedinou výjimkou je překvapivě Daniel Dae-Kim, který si zahraje jednoho z pětice vyšetřovatelů v novém kriminálním seriálu Hawaii-Five-O. Už název napovídá, kde se seriál odehrává (a natáčí).
  • Letošní sezóna jinak přeje novým sitcomům, Better With You bude něco pro fanoušky Přátel, Mike and Molly potěší všechny, kdo si možná kdysi oblíbili Roseanne, Outsourced je zase něco pro fanoušky Office, Raising Hope s sebou doufejme přivane ducha My Name is Earl a v očekávání jsme nad seriálem s všeříkajícím názvem Shit My Dad Says.
  • Do klasické hodinové délky se roztáhnou i další komedie/drama – Lonestar (o sukničkáři žijícím dvěma životy) či Running Wilde (o vztahu ropného miliardáře a chudé ekoložky). Originálně podle popisu vypadá No Ordinary Family, kde obyčejná rodinka získá superschopnosti.
  • V dramatech se letos novinky prakticky soustředí jen na krimi, máme tu drama z policejní rodiny (Blue Bloods), z policejní jednotky (Detroit 187), z prostředí amerických šerifů (Chase), ze soudní síně (Whole Truth) či z právnické praxe (Outlaw). Velké ambice si dává Nikita (ano, podle původního francouzského filmu).
  • Pro mladší ročníky tu také něco máme – teenagerské „drama“ Hellcats (o roztleskávač­kách) či docu-drama My Generation.
  • Zřejmě nejočekávanějším seriálem podzimu je ale Boardwalk Empire, minisérie z produkce HBO, za kterou stojí Martin Scorsese a tvůrci Rodiny Sopránů.
  • Rychle projeďme ty seriály, které letos pokračují a patří k těm nejlepším – House (7. Sezóna), How I Met Your Mother (6. Sezóna), Weeds (6. Sezóna), Big Bang Theory (4. Sezóna), Fringe (3. Sezóna), The Simpsons (22. Sezóna!), Dexter (5. Sezóna), V (2. Sezóna) či Californication (4. Sezóna), na poslední dva si ale budeme muset ještě pár týdnů (či měsíců počkat).
  • Naopak letošní jaro bylo poslední pro seriály jako 24, Flashforward, Heroes, Scrubs a samozřejmě Lost.
  Kompletní přehled novinek, vysílání a ultimativní rozvrh a recenzí najdete na vylepšené Edně.
  0 0
  21.9.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Žádná hlavní Emmy pro Lost

  Se svou poslední sezónou se seriál Ztraceni moc důstojně nerozloučí. Zatímco za první ročník se mohl pochlubit hned šesti cenami Emmy, tedy nejvyšším oceněním jakého může seriál dosáhnout, v právě proběhlém udílení vyšel prakticky. Přitom počet nominací nebyl zrovna malý, ale sošky rozebírali jiní – v nejlepším dramatu vyhrál seriál Mad Men, ocenění pro nejlepšího herce získal Bryan Cranston (Breaking Bad), ve vedlejší roli bodoval pro dvojici Emerson a O´Quinn opět herec z Breaking Bad – Aaron Paul. Režii pro sebe ukradl Dexter, scénář opět Mad Men. Lost zabodoval pouze v jedné kategorii – střih – ta ovšem patří do vedlejších kategorií a nebyla ani prezentována v hlavním předávání.

  Lost se alespoň objevil v dvou příjemných klipech – „Rok v dramatu“ a trojsongu na rozloučenou. A ještě něco málo rozhovorů s vybranými herci.

  0 0
  30.8.2010 | 0:00ThomasDiskuze (0)

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama