Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Shannon Rutherford

Shannon Rutherford

Booneova nevlastní sestra, která o něj nejeví zájem.

Sezóny 4
2004 - 2010

Známá fakta

Když jí bylo osm, její otec si vzal Booneovu matku. Zažili spolu bouřlivá období, Shannon věděla, že jí Boone miluje, a jednou toho také zneužila, když z něj a jeho matky vytáhla peníze. Jenže sama byla podvedena, zhrzená se jedné noci v Sydney vyspala s Boonem. O Shannon víme, že pracovala rok jako au-pair ve Francii, její otec zemřel při autonehodě, kterou způsobila Sarah, pozdější Jackova manželka.

(Shannon jevila zájem o Sayida, aby se zbavila Boonea. Foto: ABC)

Na ostrově

Zpočátku si Shannon na ostrově nepřipouští, že by se během chvíle neobjevila záchrana a odmítá se proto podílet na jakékoliv práci. Jediná její aktivita je, když přeloží nouzový signál ve francouzštině, který vysílá Rousseau. S Boonem se neustále hádají, možná právě proto se začne Shannon sbližovat se Sayidem. Smrt Boonea jí hodně zdrtí. Jedné noci má vidinu Walta (ten je ale v té době unesen Druhými), vydá se do džungle, kde je nešťastnou náhodou zastřelena Anou Lucií z druhé skupiny.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Prekrásna.

12.10.2020 | 21:54:30
vaclavhajzer

jej najlepsia cast bola ta v ktorej zdochla a konecne sa aj nieco zacalo diat nakolko nakupne maniacky na ostrove ma fakt nebavili

13.8.2020 | 0:02:39
GanG

Právě, když se smířila s tím, že žádná záchrana nepřichází se s ní musíme rozloučit…

12.1.2019 | 0:23:05
Len_LenKa

škoda že nedostala viac priestoru, bola fajn :)

6.6.2017 | 4:40:28
Pepe II Dragon

Bola celkom v pohode škoda len že zomrela skôr ako sa stihla viacej prejaviť.

1.3.2012 | 0:00:14

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama