Shameless S05E01: Milk of the Gods

S05E01: Milk of the Gods

S05E01: Milk of the Gods
cz sk
12.1.2015
1 770 000
50 minut

Léto v Chicagu. Fiona balancuje mezí prací v Patsy´s a také mezi zamilovaností do jejího staršího šéfa Seana. Lip se loučí se svým životem na univerzitě a také s Amandou. Míří zpět domů, kde nemůže zapadnout do kolektivu svých přátel ze Southside. Ale to není jediná věc, která se v sousedství mění. Realitní kancelář kupuje pozemek a staví nové moderní Yoga studio. Frank se stále zotavuje ze své transplantace jater, žije u Sheily a pracuje na svém tajném projektu v suterénu, zatímco Sheila pracuje v patře na vystěhování problematické Sammi a Chuckieho. V domě Mickeyho se Ian zapojuje do výchovy Yevgenyho, zatímco Mickey a jeho bratři jedou v podvodu. Veronica, frustrovaná novorozenci a Kevin závislí na dětech si vymění role, a tak V chodí pracovat do Alibi a Kevin zůstává doma s dětmi. Mezitím Debbie, odcizená od Holly a Ellie, pomáhá Frankovi shromažďovat materiál pro jeho tajný projekt, zatímco Carl, který uvízl se zlomeným kotníkem, krade invalidní vozík. Zpátky v Patsy´s. Fiona si užívá flirtování s hlavním zpěvákem skupiny Jezebel-Davisem, a ostatními pravidelnými zákazníky. Také ale čeká na Angelu, záhadnou ženu kterou jsme naposledy viděli s Jimmym. Kromě toho Lip přijímá Tommyho nabídku práce v jeho demoliční firmě. Hypersexuální Ian má v důsledku svého manického stavu pár anonymních setkání. A Frank odhaluje jeho tajný projekt, domácí pivovar, ve kterém vyrábí “Frank’s Milk of the Gods”- podle jeho slov, nejsilnější pivo které je známo muži.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
urbma

čekání stálo za to, paráda, nebudeme se nudit

12.1.2015 | 18:44:08
Kimberlly

úžasná epizóda. úžasný začiatok a moje srdce bolo zlomené! :( To, že Ian podviedol Mickeyho mi totálne zlomilo srdce! :(

12.1.2015 | 11:17:19
vojtamkv

Pecka, pecka, pecka! :)

12.1.2015 | 9:04:02

Shameless
98/100 - 80×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
10 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S10E12: "Gallavich!"

cz100%
DOKONČENO

Překlad titulků mají na starost:

Sedí na dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama