Shameless S10E12: "Gallavich!"

S10E12: "Gallavich!"

S10E12: "Gallavich!"

Liam out-Gallaghers Frank, Lip se snaží přesvědčit Tami, aby zůstala se svým dítětem v Chicagu, Debbie předá nový romantický list a Kevovo nové podnikání vzlétne, ale V se diví, kam peníze směřují.

cz sk
27.1.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cihi

Proc se posledni dil promenil v hotovou oslavu homosexuality a vsichni, kdo se svatbou homosexualu nesouhlasili, byli okamzite hazeni do stejnyho pytle s nalepkou homofobove? Tento dil az moc tlacil na pilu. Jako, aby alkoholik Frank pronasel moudra o homofobech, to byla sila :D

Staci, ze drtiva vetsina belosskych postav jsou v serialu vyobrazeni po vetsinu casu nebo minim. po vyznamnou cast jako kreteni a jedini, co nikdy nemeli pr*sery jsou Veronica a Liam – druhy zminovany navic pusobil v posledni serii jako nejrozumejsi postava (a osobne jeho postavu mam i hodne rad), ale pseudokorektni tlaceni na pilu zacina byt tak moc velky, az to prestava byt stravitelny.

Doufam, ze v dalsi serii se zase trochu vratime do normalnich Shameless sr*cek a nebudeme resit rasismus a podobny hovadiny.

11.2.2020 | 0:08:58
verky2811

Bomba :)

31.1.2020 | 23:02:06
Jana13.13

Nic lepšího už jsme asi dostat nemohli… poplakala jsem si, zasmála se, měla strašnou radost… a ti dva si tohle všechno naprosto zasloužili <3 závěrečná scéna s nimi byla už jen třešničkou na dortu :D

27.1.2020 | 12:09:32

Shameless
98/100 - 83×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama