The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E00: Disney Gallery: The Book of Boba Fett

  S01E00: Disney Gallery: The Book of Boba Fett

  Ve svém tradičním dokumentu Disney Gallery nám hlavní tvůrci Jon Favreau a Dave Filoni přiblíží natáčení seriálu The Book of Boba Fett. Půjde se díl po dílu, takže tato jedna epizoda obsáhne rovnou celou řadu. Zajímalo vás tajemství okolo nového Lukea? Tady ho máte mít.

  4.5.2022
  1 hodina 1 minuta
 • S01E01: Chapter 1: Stranger in a Strange Land

  S01E01: Chapter 1: Stranger in a Strange Land

  Boba Fett převzal kontrolu nad Jabbovým palácem. Nyní ho čekají ale těžké časy, aby dostál všem závazkům, které Jabba měl. V mezičase Boba vzpomíná na svůj osudový okamžik ve svém životě, kdy uvízl v ústech Sarlacca a jeho život se proměnil ze dne na den naruby.

  29.12.2021
  38 minut
 • S01E02: Chapter 2: The Tribes of Tatooine

  S01E02: Chapter 2: The Tribes of Tatooine

  Boba zjišťuje, kdo ho chtěl zabít. Svou návštěvou poctí místního starostu, nicméně události mají zcela jiný spád a a na scéně se objeví ztracení bratranci Jabby Hutta. Fett mezitím vzpomíná na své časy u Tuskenů, kdy jim ukradl pár spídrů, čímž si vydobyl jejich důvěru.

  5.1.2022
  52 minut
 • S01E03: Chapter 3: The Streets of Mos Espa

  S01E03: Chapter 3: The Streets of Mos Espa

  Boba Fett musí vyřešit konflikty v Mos Espě, kde se bouří gangy. Huttové neotálejí a vysílají svého Black Krrsantana do paláce, aby se postaral o Bobu. Fett musí začít jednat, nicméně se zdá, že jeho nepřítelem je zcela někdo jiný. Ve vzpomínkových pasážích Fett narazí opět na Pyky.

  12.1.2022
  38 minut
 • S01E04: Chapter 4: The Gathering Storm

  S01E04: Chapter 4: The Gathering Storm

  Boba vzpomíná na časy, kdy našel bezvládnou a polomrtvou Fennec Shand na Tatooinu. Tu postupně dává dohromady. Fennec Bobovi slíbí ukořistit zpět jeho loď, na kterou se stále práší v Jabbově paláci. Fett má již rozmyšlený plán, co podnikne dál, až získá zpět svou zbroj a loď.

  19.1.2022
  48 minut
 • S01E05: Chapter 5: Return of The Mandalorian

  S01E05: Chapter 5: Return of The Mandalorian

  Od Boby se přesouváme k Dinu Djarinovi. Ten se stále živí jako námezdní lovec, ale temný meč ho úplně neposlouchá. Proto vyhledá Zbrojařku a zbytky svých Mandalorianů, kteří mu osvětlí historii okolo meče. Djarin se posléze vydává na Tatooine, kde by na něj měla čekat nová loď a nová práce.

  26.1.2022
  50 minut
 • S01E06: Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

  S01E06: Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

  Mandalorian se vydává navštívit Grogu. Ten již pilně trénuje s Lukem, který aktuálně staví svou akademii pro nové Jedie, kde bude Grogu prvním studentem. Mando se ale musí rozhodnout, zda bude svému bývalému příteli nadále ubližovat. Na Tatooinu se situace s Pyky vyostřuje.

  2.2.2022
  46 minut
 • S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

  S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

  Válka se Syndikátem Pyků začíná. Boba chce vést útok z Paláce, nicméně se nechá přemluvit a zůstane s lidmi Mos Espy přímo ve městě. Na Tatooine mezitím doráží nečekaná posila, která může zvrátit celý průběh bitvy. Boba se po delší době utkává se sokem Cad Banem.

  9.2.2022
  59 minut

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama