The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Ming-Na Wen nemá stále žádné zprávy o druhé řadě či novinky o tom, kdy příště uvidíme Fennec Shand

Ming-Na Wen nemá stále žádné zprávy o druhé řadě či novinky o tom, kdy příště uvidíme Fennec Shand

Rozporuplné ohlasy, nekonzistentní děj v přítomnosti, trochu slabší sledovanost a šetření studia Disney. Tyto okolnosti hrají proti případné další řadě seriálu The Book of Boba Fett, přesto jako vždy naděje umírá poslední. Bohužel herečka Ming-Na Wen nemá pro nás dobré zprávy.

6 0
22.11.2023

Se stávkou scenáristů a herců tak padla pomyslná barikáda a herci opět mohou propagovat svoje projekty. Ming-Na Wen je velice oblíbenou a žádanou herečkou. Od celovečerního filmu Mulan prošla rolí Melindy May v oblíbeném komiksovém seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. A jelikož se jí se studiem Disney velice dobře pracuje (oba zmíněné projekty jsou právě pod hlavičkou společnosti Disney), neváhala se pustit ani do Star Wars.

Bohužel námezdnou lovkyni a pravou ruku tatooinského bosse jsme naposledy viděli v seriálu The Book of Boba Fett na začátku roku 2022. Od té doby se toho bohužel nic nezměnilo. Herečka přiznala, že stále nebyla kontaktována ohledně druhé řady a dá se říci, že se můžeme bát toho nejhoršího – pokračování se zřejmě nikdy nedočkáme.

(Ming-Na Wen nemá stále žádné zprávy o druhé řadě či novinky o tom, kdy příště uvidíme Fennec Shand. Foto: Disney+)

O to horší zpráva je, že Ming-Na Wen nebyla kontaktována ani společností Lucasfilm a v tuto chvíli netuší, zda se její Fennec Shand objeví v jakémkoliv dalším projektu. Seriál The Book of Boba Fett má být sice součástí celovečerního filmu Davea Filoniho, ale nic konkrétního herečka podepsaného nemá.

Jelikož ale z herečky srší pozitivní energie a je schopna vrátit se do práce prakticky kdykoliv, tady to má studio poměrně jednoduché. Kdykoliv studio herečku kontaktuje, tak je ochotná naskočit do rozjetého vlaku. V tuto chvíli ale herečka o žádném svém zapojení neví. Ming-Na Wen se nadále vyjádřila, že ji velice zamrzelo, že se Fennec Shand společně s Bobou Fettem neobjevili ve třetí řadě seriálu The Mandalorian.

Ming-Na Wen byla v přímém kontaktu se serverem ComicBook.com. Z jejích slov bylo jasné, že ji role Fennec velice chybí a je ochotna vrátit se do práce kdykoliv. Je vidět, že herečka svou roli nebere vůbec na lehkou váhu. Být součástí Star Wars světa pro Ming-Na Wen velice znamená. Lucasfilm má zkrátka čuch na výborné herecké kolegy.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Tony-Z

Kdybych si měl tipnout, tak pokračování Boba Fetta vyšumí do ztracena, stejně jako se potichu vytratí zmiňovaný celovečerní film. Jediné, co to ještě podle mě může zvrátit je případný výrazný úspěch 4. řady Mandaloriana a 2. řady Ahsoky. Pokud selže Mando, rozloučí se i on, Ahsoku si teď tipnout netroufnu.

22.11.2023 | 19:25:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama