The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

S06E05: The Gospel of Josephine

S06E05: The Gospel of Josephine

Josephine se rozkoukává ve svém novém těle, ale jelikož původní Clarke neznala, udělá hned několik chyb, kteří si ostatní všimnou. Jordan se mezitím snaží zjistit, co se stalo s jeho milovanou. Odhalí nekalé způsoby Starších a jejich falešnou víru v boha. Murphy začíná pochybovat.

sk
28.5.2019
730 000
43 minut

Oficiální synopse

Jordan vyšetřuje Sanctum. Octavia s Diyozou mezitím objevují hrozby nové planety. Clarke s Bellamym se ocitnou ve vzájemném konfliktu.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Josephine byla fakt hloupa když nevěděla o Clarke vubec nic tak měla jen poslocuhat a mlčet a jsem zvědav co ted uděla Bellamy když zjistil že Clarke neni Clarke a na Murphyho jsem taky zvědav jak se rozhodne protože nevěřim že by byl bezcitny jen protože ho laka nesmrtelnost a jsem zvědav na Octavii když byla pohřbena pod krystalem jestli se to na ni nějak projevi.

redaktor
4.12.2021 | 19:11:50
choudys

Jak psal kdosi níže, taky mě už o díl dřív napadl Altered Carbon. Diyoza s Octavií super scény. Bellamy si všiml, Murphy skoro oněměl :). Ať to nezprčí.

11.3.2021 | 22:38:42
Milano33

Wow! Toto bola ale poriadne nabitá epizóda. Máme tú záhadu, na ktorej je stavaná celá zápletka príbehu a je to vážne paráda. Ten mysteriózny nádych je neskutočne úžasný a pekne to dodáva na atmosfére, ktorá skvelo nakopla túto sériu. A Josephine v tele Clarke bolo pekne husté.

5.1.2020 | 16:28:23
Little White Wolf

Nadupaný díl

12.8.2019 | 22:32:57
Tralery

to, jak Bellamy promlouval ke Clarke jazykem Trikru (snad poprvé v historii seriálu) byl trapně vyumělkovaný scénář. Stejně jako Abby; snaží se zachránit člověka, a všichni kolem jí jen vnucijí, že je náviková. Nechápu, co to s tím má co společného. Zajímavý byl fakt, že Josephone je pravák a Clarke levák, což mohlo v průběhu času vést k převratnému odhalení, místo toho to bylo ve vteřině utnuto. Tak proč to tam dávali, nechápu. A příběh o v krystalech se topící Octavii a jakési náhlé polární září bylo jako z Alenky v říší Divů. Prostě mi u tohoto dílu scénář přijde dost odbitý.

5.8.2019 | 22:38:31
mar.st

Stále baví :D

1.7.2019 | 20:44:36
Teatrisa

S06 jsem vůbec nevěřila a neočekávala nic super, ale musím říct že se mi příběh líbí. :) Murphy ze začátku určitě bude zase hajzl, ale nepřekvapilo by mě kdyby z toho vyšel jako hrdina ( něco jako- „celou dobu jsem to, že chci bejt nesmrtelnej jenom hrál,abych vytáhl info a blablabla“..) Ale jako vždy, každý dělá jen to, co potřebuje k tomu aby přežil :D

5.6.2019 | 17:26:11
RedRose

Trochu jsem měl strach, že se to bude řešit 15 dílů, než to někomu dojde, ale laborka nám to ukázala hned a Bellamy ji odhalil naprosto skvěle! Murphy se sice „nějak“ vyvíjí, ale pořád je to Murphy, ale kloním se spíše k tomu, že ve výsledku nezradí. Octavia už byla regulérní psychopat, takže se to teď tvůrci snaží nějak otočit (za pomoci Diozy) a zatím to vypadá, že by se to mohlo podařit. Má to slušné tempo a je to fakt lepší než S04 a S05 takže jsem moc zvědavý co bude dál :-)

4.6.2019 | 0:11:13
Venous4

STROMAE jako fakt ?? to me kurnik dostalo se smichem :D doufam ze ti „domaci“ si to nakonec pekne odserou a zarvou nejak brutalne :D

2.6.2019 | 19:03:00
Whiski

Jak psal dole Caphator udělat z murphyho nesmrtelného klidně může . Clarke taky nebyla vždy Nightblood že ? Jinak se vsadím že se původní Clarke prodere na povrch až půjde Josephine spát ( viz do očí bijící narážka že ještě nespala )

2.6.2019 | 18:24:36

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama