The 100 Zažijte dobrodružství na motivy seriálu The 100 na vlastní kůži

Zažijte dobrodružství na motivy seriálu The 100 na vlastní kůži

Zažijte dobrodružství na motivy seriálu The 100 na vlastní kůži

Také vás frustruje, že už zbývají poslední čtyři díly páté řady a pak přijde nekonečné čekání na další sezónu? Říkáte si, co budete zbytek léta dělat? Doslechli jsme se o partě zkušených organizátorů, kteří pod neziskovkou Velký vůz připravují zážitkovou akci inspirovanou první sérií seriálu.

16 0
16.7.2018

Účastníci se ocitnou v rolích „vězňů“, které Archa vyslala na zem, aby zjistili, jestli je pro zbytek lidstva obyvatelná. A vy, fanoušci tohoto seriálu, možná už tušíte, že účastníci velmi brzy zjistí, že na Zemi nejsou sami. Každý z účastníků má svou minulost, která ho – stejně jako postavy v seriálu – pronásleduje na každém kroku, své schopnosti a dovednosti, které mu v terénu pomohou přežít a díky kterým může být užitečný celé skupině.

Zážitkovka „100“ je outdoorová hra s prvky larpu, která trvá od čtvrtečního odpoledne do nedělního odpoledne, odehrává se v Máchově kraji a je připravena pro dvacet odvážných, kteří se nebojí vykročit ze své komfortní zóny, poznat se s novými lidmi a zažít si na vlastní kůži to, na co se dosud dívali jen v televizi. Chcete se na chvíli ocitnout v kůži Clarke nebo Bellamyho? Více informací o hře zjistíte na webu: velkyvuz.cz.


Měli byste zájem o takovou akci? Půjdete do toho?

Diskuze /7

LCEM

Wau :o :D nádhera. Mrtě by mě zajímalo jaké to bude. A je to opravdu jen pro 25+ let?? Jestli jo tak je to na prd… :/

16.7.2018 | 19:22:51
Hamoka

Zní to fakt zajímavě :)…Nicméně se svýma „schopnostma“ bych pravděpodobně o svůj herní život přišla při první příležitosti :D…A navíc nesplňuju 25+, což mi přijde celkem dost, myslím že v průměru na to koukají mladší lidi. Každopádně ráda si o tom přečtu po akci! :-)

#4 ElRodriguezos
16.7.2018 | 20:15:57
Trifi

Jako nebudu tu lhát že mě to neláká, určitě to bude silný zážitek, jenom ta cena se mi zdá krapet… radioactive. :D :-/ Ale nechci soudit, do výdajů akce nevidím. Každopádně jen víc takových akcí, v Česku je jich obecně na motivy seriálů ukrutně málo…

překladatel
17.7.2018 | 4:47:53
ElRodriguezos

#2 Hamoka: 25 je celkem dost?:D ne neni.. lepsi nez vypatlany decka kteri po kazdym dilu chcou nwkoho mrtvyho.. uz jeb tin dokazujete vasi zauhatost, postava se van nekibi tak by jste ji hned zabili, jenze my dospeli v tom vidime prpgress, tolik charakteru se vyvinulo prpc by nemohla zas Clark atd.. a divamt se na aerialnkde vas sere hlqvni postava to jako vazne? To jste uplne ale uplne vypatlani?

#5 mavic #6 wee_n #7 Hamoka
17.7.2018 | 10:16:41
mavic

#4 ElRodriguezos:

nikdy by som neveril ze toto napisala dospela osoba :)

17.7.2018 | 12:37:54
wee_n

#4 ElRodriguezos: Tak asi znovu a lépe, ne? :)

17.7.2018 | 13:00:29
Hamoka

#4 ElRodriguezos: Kdybych věděla, že někoho tak vytočí MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, tak si ho radši nechám pro sebe. Jo,klidně třeba na 18+ bych to zkrouhla. Mě je 20, tudíž nejsem žádné vypatlané děcko ;)…A z těch příkladů co jste tu vypsal jsem opravdu pravý opak. A pro příště bych si zkontrolovala co píšu, pak Vám ty dospělácký léta nemusí nikdo věřit :)

17.7.2018 | 15:31:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců