The 100 Becca Franco

Becca Franco

Becca Franco

Becca byla vědkyní, která vytvořila A.L.I.E. Ta je zodpovědná za jaderný útok na Zemi. Becca se nespokojila se svým výtvorem a tak vytvořila druhou verzi A.L.I.E., která musí osidlovat lidského hostitele, aby správně fungovala.

Sezóny 4
2016 - 2020

Becca byla nadanou vědkyní, která v roce 2051 vytvořila umělou inteligenci, kterou pojmenovala A.L.I.E.. Ta měla sloužit jako pomoc lidstvu, ale umělá inteligence vyhodnotila, že Země je přelidněná, a A.L.I.E. se rozhodla Zemi zničit pomocí jaderných hlavic. Becca v té době byla ve vesmíru a byla tak svědkyní této katastrofy, kterou spáchal její výtvor.

Becca se nespokojila s tím, že A.L.I.E. selhala a tak začala pracovat na druhé umělé inteligenci, která měla A.L.I.E. nahradit. Vznikla tak A.L.I.E. 2, která navíc oproti původní verzi chápala lidské chování a navíc musela osidlovat lidského hostitele, aby mohla správně fungovat. Becca si sama implantuje novou umělou inteligenci a poté se vydá zpět na Zem, kde narazí na první lidi. Ti jí začnou uctívat a stane se tak první velitelkou (Hedou) Zemšťanů. Umělá inteligence A.L.I.E. 2 se tak předává z jedné velitelky na druhou a duše Beccy tak přetrvává.


(Becca na Arše a na Zemi. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SnowDe

Byla hezká, sympatická, příjemná slečna, měl jsem ji rád :)

6.10.2020 | 16:58:04
Jupitero

Super postava, herečka svoju úlohu zvládla bravúrne či už v podobe Beccy alebo ALIE. Obidve postavy majú zaujímavú dejovú linku. Škoda že sme nevideli z Beccy viac.

4.7.2020 | 17:20:40
standwithfist

Necítím k ní antipatie ani sympatie, mrzí mě za vší zkázou stojí jediný výtvor a ne lidská rasa, která se navzájem zničila. Celý příběh kolem první Hedy mě moc nebavil takže 60%.

28.2.2017 | 10:18:01
Xmen1995

beviem prečo ale bola my sympatická tak snáď ju ešte v nejakej forme uvidíme :)

6.11.2016 | 22:58:16
Kothy

Progresivni vedkyne.

28.4.2016 | 22:42:36

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců