The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Dante Wallace

Dante Wallace

Je prezidentem Mount Weather, který uvězní zbylé členy Stovky, aby jim postupně odebral kostní dřeň a zajistil tak svým lidem naději, že jednoho dne budou moci kráčet svobodně na Zemi.

Sezóny 1
2014 - 2015

Dante Wallace je prezidentem lidí v Mount Weather. On a jeho lidé se musí schovávat v horách kvůli radiaci, která panuje na Zemi po jaderné válce, která je pro Danteho a ostatní obyvatele komplexu smrtelná. Jediné řešení, které se nabízí, je odebírání kostní dřeně Zemšťanů, které by jim zajistilo trvalý pobyt na čerstvém vzduchu mimo komplex Mount Weather.

Když se Dante dozví o Stovce, kteří přiletěli z vesmíru a tudíž byli od začátku svého působení tam vystaveni radiaci, rozhodne se je uvěznit a taktéž jim odebírat kostní dřeň. Dante ale nakonec v mladistvých uvidí pouze děti a rozhodne se od svého plánu odvrátit. Jeho dílo ovšem dokoná jeho syn Cage s doktorkou Tsing.

(Dante Wallace v průběhu druhé série. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

nemusel som ho nejako … za mňa divný chlapík

15.5.2022 | 10:08:53
akashko12

Divný chlap. Nejako som ho nemusel.

redaktor
22.7.2021 | 20:08:32
SnowDe

Měl dobré úmysly ale špatné řešení a proto jsem ho neměl rád..

6.10.2020 | 16:52:37
standwithfist

Naprosto jsem ho chápala, staral se o své lidi, chtěl zachránit svůj lid, ale ne na úkor smrti lidí z Arkádie. Ovšem ve vycucávání Grounders šli morální zásady stranou. Takový otrokář a pokrytec, ale skvěle ztvárněny 62%

28.2.2017 | 10:33:13
I love The 100

Trochu mi vadilo, že jednou byl na straně Mount Weather, pak na straně Stovky a pořád to měnil. Ale jeho postava byla dobrá, docela škoda, že zemřel.

9.4.2015 | 19:21:12
Kothy

Docela me prekvapil.

15.2.2015 | 20:51:11

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama