The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Emori

Emori

Dívka, která žije v Mrtvé zóně, jižně od Města světel. Je to právě Emori, která nasměruje Jahu správným směrem do Města světel. Postupem času se více sblíží s Murphym, se kterým se stanou přáteli.

Sezóny 5
2015 - 2020

Když Thelonius Jaha, John Murphy a ostatní členové Archy přecházejí poušť v Mrtvé zóně, narazí na Emori, která je pomůže nasměrovat do Města světel. Brzo ale vyjde najevo krutá pravda – Emori celou dobu chtěla skupinu nalákat do pasti a okrást. Nakonec skupina dopadne po přepadení poměrně dobře a Emori Murphymu řekne, jakým směrem se do Města světel vydat.

Když ho Jaha najde, spojí se s Emori a jejím kamarádem, kterým nabídne čip od A.L.I.E.. Emori s Murphym, kteří Jahovy a jeho čipům nevěří, utečou a chvilku budou na cestách sami okrádat lidi, na které zrovna narazí. Když se Murphy nedopatřením dostane do Polis, Emori postupem času zjistí, že Murphy je nyní tam, a vydává se tam taky. I když vzniklo zajímavé pouto mezi Emorim a Johnem, ten našel už jisté zalíbení v Ontari, současné velitelce Zemšťanů.

(Emori v průběhu dvou sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa jedna z mnohych oblubených postav

15.5.2022 | 10:11:05
Aurora_7

S Johnem nejlepší pár z celého seriálu :)

28.1.2022 | 21:04:14
S.T.A.L.K.E.R.

V počátcích mi byla tak nějak ukradená. Po poslední řadě bych jí ale přál lepší konec.

3.12.2021 | 0:26:58
akashko12

Zo začiatku otravná, no časom som si ju strašne obľúbil.

redaktor
22.7.2021 | 19:56:15
SnowDe

Emori je rozhodně neodlučitelná od Johna, měla svůj krásný příběh a pokud se nepletu, tak byla i úplně na konci v posledním díle, ale tvář neukázali..

6.10.2020 | 17:00:53
SanctumClarke

Emori je jedna z nejlepších postav, Líbí se mi její povaha, a hodně mě baví v sedmé sérii. :D

8.7.2020 | 23:45:00
RagnarokCzD

Na můj vkus poněkud nekonzistentní postava … začít jako sobecká mrcha, pokračovat jako sobecká mrcha co se stará o svýho kamaráda/partnera a teď existovat jako součást kolektivu ve kterym se snaží koexistovat s maximální efektivitou … nevim, nějak mi u ní chyběj ty zlomový události.

Ale herečka je simpatická, jako vedlejší postava jejíž smyslem existence je pohlavkovat Murphyho kdykoli vymyslí nějakou totální hovadinu (a následně být poučena o tom, že v dlouhodobějším horizontu to vlastně vůbec taková hovadina není) funguje docela dobře a už nějakej čas neukázala svojí znetvořenou packu. :D

17.7.2018 | 14:46:09
Mou

Nesnáším ji..sobecká holka, která myslí jen na sebe, snad tam už dlouho nebude :)

21.7.2017 | 17:32:52
Leksa kom Trikru

Dokonalá holka co dělá tahy přeživšího!!!

30.3.2017 | 16:11:04
standwithfist

Je s ní sranda a k Murphymu se hodí. Ví jak přežít 80%

28.2.2017 | 10:22:07

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama