The Walking Dead: World Beyond Spatřila Al z Fear the Walking Dead plápolající hroudu?

Spatřila Al z Fear the Walking Dead plápolající hroudu?

Spatřila Al z Fear the Walking Dead plápolající hroudu?

I druhý díl World Beyondu nám nabídl zajímavý odkaz na seriál Fear the Walking Dead. Tentokrát k tomu došlo díky plápolající hroudě.

7 1
15.10.2020

Nejzajímavějším faktorem druhého dílu The Blaze of Gory byla jednoznačně plápolající hrouda, která údajně představuje obrovské množství hořících pneumatik. Tímto místem se pokusila projít skupina mladých lidí, nicméně na konci epizody na tomto místě uvízli. I když jsme my tuto hroudu viděli vůbec poprvé až teď, tak ji některá postava mohla vidět již před námi.

V seriálu Fear the Walking Dead vystupuje od čtvrté série Althea, která si na své kamery natáčí vše zajímavé. Jednou jsme mohli nahlédnout do její sbírky nahrávek, přičemž jedna nahrávka byla pojmenována „Bog“. Toto pojmenování nelze jednoznačně přeložit, protože nevíme, co se na nahrávce nachází, ale donedávna se myslelo, že tato nahrávka označuje nějakou „bažinu“ či „močál“.


Možná to však bude jinak. Ona plápolající hrouda je minimálně lidem z Omahy dost známá, a proto jí začali přezdívat „Velká PH“ (anglicky „BOG“). Díky této shodě názvů je docela dost možné, že Al byla svědkem této plápolající hroudy a natočila záběry, na kterých je. Přeci jenom toho Al již spoustu procestovala, a tak je to možné.

Pochopitelně se můžeme mýlit, protože může jít jen o náhodnou shodu, nicméně tvůrci jsou známí tím, že jednotlivé projekty rádi propojují skrze nepatrné odkazy. Podobného propojení se seriálem Fear the Walking Dead jsme se dočkali už i v první epizodě Brave, kde byla zmíněna dcera podplukovnice Elizabeth Kublek. Je alespoň jedno z těchto propojení skutečné?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E04: The Wrong End of a Telescope

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás