Vikings (Vikingové) S05E05: The Prisoner

S05E05: The Prisoner

S05E05: The Prisoner

Ivar se setkává se svým protějškem Heahmundem. Floki se vrací do Kattegatu a Bjorn se dočká velkolepého přivítání v severní Africe.

cz sk
20.12.2017
2 100 000
49 minut

Základní info:

Režie: Ciarán Donnelly
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Gustaf Skarsgård (Floki), Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Jasper Pääkkönen (Halfdan Černý), Moe Dunford (Aethelwulf), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Jennie Jacques (Judith), Georgia Hirst (Torvi), Albano Jerónimo (Euphemius), Kal Abol Naga (Ziyadat Allah), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Kris Holden-Ried (Eyvind), Ida Nielsen (Margrethe), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Opäť úžasná bitka (I mean The Second Battle of Yorktown) :). Musím uznať, že Ivar je naozaj dobrý taktik a stratég, ktorý má ozajstný cit k plánovaniu bitky na bojovom poli.

31.3.2019 | 22:07:44
DamianaFrey

Opäť raz výborná taktika od Ivara. To sa mu skrátka uprieť nedá, ale aj tak ho veľmi nemusím. Bjornovo púštne dobrodružstvo nabralo nečakanú príchuť ;) Chudák Halfdan, prečo mu to tí tvorcovia robia?! Ja ho úplne zbožňujem… a toto si fakt nezaslúžil! Ale ten jeho ranný rozhovor s Bjornom ma neskutočne pobavil :D A ako ochranka nestoja ani za prd :D Snáď sa z toho ale chlapci nejako vysekajú…Inak, Ivar a Heahmund – super!, Ubbe a Floki – super!

13.1.2018 | 21:57:34
Nikypiky92

Bavilo! Ke kanalum se uz netreba vyjadrovat. Kraska Kassia a vse okolo Bjorna jsem prestala chapat ale bavi me to :D noo a huraa Ivar ma mazlicka biskupa. Floki prima a Lagertha ja nevim.. Nejak me v teto rade nebavi

5.1.2018 | 22:29:04
HelloIamDog

hloupost…

31.12.2017 | 4:08:13
keyzar

Nadupaný díl!

30.12.2017 | 13:31:45
SmushrCZ

Björn i Halfdan to přežili

27.12.2017 | 0:26:24
nevimjmeno2

Se divím, že v tom Yorku jsou ještě Vikingové, když se to tam bije každý díl. Ten Viking s palicí byl super. V Kattegatu ještě bude veselo. Myslel jsem, že Floki vyrazí znovu na Island ještě tento, tak si počkáme. Myslím, že všichni 3 v Africe díky té písečné bouři přežijí. Ten shemale si mohli odpustit.

26.12.2017 | 16:14:09
ardnonisas

A další díl zřejmě bez BJORNA :(

25.12.2017 | 19:45:26
Breta

Docela dobrý díl, ale Bjorn dost nudí.

Nepřijde vám jistá podobnost mezi tím, jak Ragnar zajal Athelstana a nyní Ivar Heahmunda?

25.12.2017 | 14:10:38
Remi91

Začíná mi vadit zkratkovist, kterou se letošní řada ubírá. Vše je docela uspěchané a výsledek se pak dostaví v několika málo minutách, aby děj v další scéně poskočil o výrazný kus dopředu. Chybí návaznost a lepší výstavba jednotlivých kusů příběhu. Snad dojde ke zlepšení až se vše podstatné přesune na Kattegat.

webmaster
23.12.2017 | 10:48:29

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás