The Walking Dead (Živí mrtví) S09E14: Scars

S09E14: Scars

S09E14: Scars

Příchod cizího člověka donutí Alexandrii k otevření zničujících starých ran. Tajemství minulosti jsou odhalena.

cz sk
17.3.2019
4 570 000
46 minut

Základní info:

Režie: Millicent Shelton
Scénář: Corey Reed, Vivian Tse
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Avi Nash (Siddiq), Rutina Wesley (Jocelyn), Lauren Ridloff (Connie), Cassady McClincy (Lydia), Lindsley Register (Laura), Cailey Fleming (Judith Grimes), Kenric Green (Scott), Matt Lintz (starší Henry), Matt Mangum (DJ), Elyse Dufour (Frankie), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

dokud se tvůrci konečně někdy neodhodlají k tomu, vraždit děti před očima diváků tak, jako to zde v každém díle dělají s dospělými, tak mě takovéto divadýlko opravdu moc nezasáhne a jeho zpracování ani vůbec nepřekvapí. jinak parádní díl.

26.3.2019 | 0:43:38
dan12345

Opět skvělý díl, Walking Dead je prostě po 2 ne úplně povedených řadách zpět na vrcholu

25.3.2019 | 21:49:52
Harren

Extrémně nudný díl a vysvětlení s jizvami mě velmi zklamalo, jako by nevěděli co by, tak tam šupli nějakou vzpomínku z minulosti a hotovo :/

25.3.2019 | 13:30:02
BigBoss

Bože, bože, na to se už ani nedá moc dívat. Dřív jsem byl na každej díl natěšenej a teď mám vůbec problém odhodlat se k zapnutí dalšího dílu. Nevím jestli budu vůbec pokračovat v další řadě, moc se mi do toho nechce, nostalgie ale většinou zvítězí. Jinak malá Grimsová mi taky pěkně leze na nervy, tak extrémně „dobré a hodné“ dítě se hned tak nevidí.

25.3.2019 | 0:14:02
Breta

nic moc

21.3.2019 | 16:22:30
BizarníBibliofil

Tohle byl dost desivy a emotivni dil. Byla jsem moc spokojena a taky jsem dostala odpovedi na nektere otazky…

21.3.2019 | 13:51:23
Gaffík

Slašbší epizoda. Děj byl nějaký do**baný. Ani mi není pořádně jasné, co se stalo a co ne. Vysvětlili co se stalo v tom časovém posunu, ne?

BTW z malý Grimsový se stala nesympatická Marry Sue. Všimli jste si taky?

19.3.2019 | 23:09:53
Gonzo

Dalo se to, i když mi to občas přišlo trošku zmatené. 2 věci které mi tam nechyběly – Henry a záběry na točící se mlýn v bezvětří. Mám pocit, že postava Michonne dostane novou příležitost, nějak upadala.

19.3.2019 | 21:06:16
sonulle

Michonne epizoda – pořád jsem doufala, že uvidíme větší drama v Alexandrii a že mi z toho spadne čelist a nestalo se,ale i přesto jsem se bavila. Daryla dost dali stranou a myslím, že jeho linku mohli dát i klidně někomu jinému, myslím ty jizvy na zádech, ale to by nebylo dost cool. Klidně bych uvítala Aarona, klidně i Siddiqa, abychom měli i z těchto postav něco. Daryla je teď víc než dost všude. Pozitivum Danai byla skvělá, zahrála to úžasně stejně jako Cailey. Judith se zachovala taky pitomě, když utekla, takže taky je to malé dítě. Michonne Negan interakce mě bavila. Cvičení malí zabíjaci celkem dobrý, nevinnost hold mate a snadno jí uvěříme.

19.3.2019 | 8:24:16
igwar

Neviem, čo tu tí niektorí notorickí frfloši prudia. Pre mňa to bol jeden z najlepších dielov tejto série.Logické chyby neriešim, je to predsa iba seriál a naviac ani neboli tak okaté, aby to rušilo.

19.3.2019 | 8:14:09

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás