The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E13: What We Become

S10E13: What We Become

Michonne dopluje s Virgilem zpátky na jeho ostrov, aby tam našli Virgilovu rodinu. Za to má Virgil pro Michonne připraveny zbraně.

sk
22.3.2020
3 660 000
51 minut

Základní info:

Režie: Sharat Raju
Scénář: Vivian Tse
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Avi Nash (Siddiq), Cailey Fleming (Judith Grimes), Kevin Carroll (Virgil), Eve Gordon (Celeste), Taylor Nichols (Jeremiah), Olivia Stambouliah (Lucy), Lindsley Register (Laura), Breeda Wool (Aiden), Andrew Bachelor (Bailey), Antony Azor (RJ Grimes), Matt Mangum (DJ), Denisha Gillespie (Lisa), Moses J. Moseley (Mike), Theshay West (Terry), … 

Obsah:

Michonne doprovodí Virgila na jeho ostrov, kde však nejsou žádné zbraně. Je to past, a Virgil ji zavře k dalším zajatcům. Poté Michonne nadroguje, a ona vidí, co by se stalo, kdyby nikdy nepotkala Rickovu skupinu. Když se probere, unikne Virgilovi a osvobodí ostatní. Poté objeví loď, na jejíž palubě jsou Rickovy boty a další věci.

Nakonec se situace s Virgilem vysvětlí a všichni spolu uzavřou mír. Michonne zavolá vysílačkou Judith a řekne jí, co objevila. Poté se s ní loučí a vydává se Ricka hledat. Cestou narazí na velkou putující skupinu, ke které se přidá.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dragonis

Pěkný rozlučkový díl :)

5.3.2021 | 15:42:11
Sokar

Prva polovica absolutne zbitocna, len aby sme nasli nejaku stopu o Rickovi a nasledne necha matka svoje 2 male deti len aby isla hladat niekoho po 6 rokoch a ani nevie ci zije alebo nie, len preto ze sa nasli topanky ake nosil…

16.2.2021 | 10:38:07
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, nic celkem zasadniho se nestalo ovšem bylo dobre sledovat co by se s Michonne stalo kdyby nezachranila Andreu a u spasitelu bych si nedokazal představit ale jsem rad že zjistila něco o Rickovi a jsem zvědav co řekne Judith ostatnim proč odešla a ajk na to budou reagovat

redaktor
8.12.2020 | 17:11:42
captain

No to byl teda dost divný díl, epizoda hlavně s Michonne…

3.12.2020 | 11:07:22
Robinson

Prvních asi 25 minut to stálo za hovno ale další část už ušla. Hudba luxus a celkově tam bylo hodně kecání k zamyšlení. Jako rozlučkovou epizodu to beru.

4.10.2020 | 22:22:04
BlackSquirrel

Ten to díl se mi moc líbil, je tam šance že Rick žije. Věřím že ho najde.

19.8.2020 | 9:53:24
tominotomino

První půlka epizody slabší, ale druhá to hodně napravila, především konec a ještě s tou epickou hudbou.

webmaster
2.8.2020 | 9:46:07
Milano33

Zaujímavo pojatá rozlúčka s postavou Michonne. Scény z alternatívnej reality potešili. A ten koniec bol naozaj pôsobivý na pohľad. No vyzerá to tak, že sa Michonne vydá na dlhú púť za znovu nájdením Ricka.

6.5.2020 | 17:34:52
lea.m

Konec tuhle epizodu zachránil, jinak nic moc.

2.5.2020 | 13:27:59
Apánka14

Pro mě až překvapující, jak se popasovali s „vyřazením“ další postavy. Trochu jsem se bála, že to bude pouze retrospektivní díl o Michonne a vlastně vůbec nic se tam nestane… Mile mě to překvapilo a myslím si, že odešla velice důstojně. Za mě pecka.

29.3.2020 | 10:45:16

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama