The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E12: Walk With Us

S10E12: Walk With Us

Alfa a její Šeptači přepadávají Hilltop, a to i s Neganovou pomocí.

sk
15.3.2020
3 490 000
44 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Nicole Mirante-Matthews, Eli Jorne
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Ryan Hurst (Beta), Samantha Morton (Alfa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Callan McAuliffe (Alden), Eleanor Matsuura (Jumiko), Cooper Andrews (Jerry), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Dan Fogler (Luke), Thora Birch (Mary), … 

Obsah:

Hilltop je pod těžkým útokem a celý v plamenech. Judith poprvé zabije člověka, když narazí na Šeptače, než ji zachrání Earl. Objeví se také Magna, která se z jeskyně dostala uvnitř hordy, ale neví, kde je Connie. Gama odvádí chodce od Aldena a Kelly, když ji najde Beta a zabije ji.

Když Earl dostane děti do bezpečí, umírá, a Judith ho dorazí, aby se neproměnil. Po boji Negan odvede Alfu k chatce, kde uvěznil Lydii. Alfa vejde, ale Lydia tam není. Když se otočí, Negan jí podřízne krk a její hlavu pak přinese Carol, která ho kvůli tomuto úkolu pustila z vězení.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Robinson

Další Top díl z celého TWD, smrt Alfy byla ikonická věc v komiksu. Naprosto skvěle zpracováno a chválím rychlou češtinu. Alfa byla skvělá záporačka a Samantha 102% herečka. Pro roli Alfy se Samantha narodila. Celkově linka s Šeptači seroš oživila, teď se ukáže Beta. 100% only za konec. Carol ať chcípne.

7.7.2021 | 3:05:23
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Carol byla spolčena s Neganem to jsem tipoval spiš že ho pustil Daryl než ona a musim řict že to hral fakt perfektně a jsem zvědav co budou ted šeptači dělat když přišli o vudce a taky jsem zvědav jak tu novinku přijme Lydia a Earla je mi fakt lito jak skončil ta rodina jako by byla prokleta.

redaktor
8.12.2020 | 15:59:19
captain

Tak to bylo výživné. Earla je mi celkem líto… Judith fakt statečná teda! Ps. Negan se konečně vybarvil, jen co jen pravda…

2.12.2020 | 10:40:37
TaLu

Epizoda plná překvapivých zvratů. Stále jsem čekala, kdy Negan ukáže, o co mu jde…tak jsem se dočkala :o)

10.10.2020 | 17:22:25
tominotomino

Povedený díl. Jen by mě zajímalo, jak se teda všichni ti před bránou dostali za ni, když přes ten oheň nemohli jít (byli od benzínu). A jak to, že i ten samotný barák byl najednou celý v plamenech, když na něj těžko mohli dohodit ten benzín. Tohle jsou jediné chybičky, kterých jsem si všiml. Ale celkově díl super.

webmaster
31.7.2020 | 19:56:23
Milano33

Epizóda začala presne tam, kde tá minulá skončila. Nachádzame sa uprostred bitky, Hilltop je v plameňoch a postavy sa síce zmohli na posledný odpor, ale tak či onak sú nakoniec nútení sa všetci stiahnuť. A tu na scénu prichádza Negan, wow!, to, čo všetko predviedol v tejto epizóde bol naprostý úžas. Už to vyzeralo, že Lydiu vydá Alphe, ale nakoniec sa stal presný opak. Nečakaný zvrat v deji nastal, smrť Alphy bola pekne šokujúca a ešte viac ma prekvapilo následné odhalenie na konci, že Carol to celú dobu tiahla s Neganom. Všetko krásne do seba zapadá. Nemám slov. :)

5.5.2020 | 22:34:51
lea.m

„Dal sis na čas“ Wohooo! Každopádně Alpha mi bude chybět, hned po Neganovi nejlepší záporák celého TWD – místy byla fakt psycho a šel z ní strach.

12.4.2020 | 13:10:49
sonulle

Negan a Carol joj! Konečně

23.3.2020 | 20:18:27
Zexxi

Super díl, zvraty a vše okolo.

23.3.2020 | 1:23:14
RedRose

konečně!!

21.3.2020 | 20:33:08

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama