The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E13: Warlords

S11E13: Warlords

Maggie, Lydia a Elijah pomáhají cizinci z jedné nové komunity přeživších. Aaron a Gabriel se mezitím stanou vyslanci Společenství.

sk
20.3.2022
1 790 000
45 minut

Základní info:

Režie: Loren Yaconelli
Scénář: Jim Barnes, Erik Mountain
Hrají: Lauren Cohan (Maggie Greene), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Cassady McClincy (Lydia), Josh Hamilton (Lance Hornsby), Michael Biehn (Ian), Jason Butler Harner (Toby Carlson), Medina Senghore (Annie Smith), Okea Eme-Akwari (Elijah), Connor Hammond (Jesse), … 

Obsah:

Voják Toby Carlson bere Aarona a Gabriela, aby mu pomohli s jednou skupinou, protože jim podle něj ukradli zbraně. Počas rozmluvy s jejich vůdcem ho však Carlson zabije a jeho muži zahájí útok na ostatní členy skupiny, protože Lance mu dal za úkol skupinu eliminovat. Gabriel narazí na Negana, který ke skupině patří, a ten vyšle na Hilltop posla. Maggie, Lydia a Elijah to jdou prozkoumat, a narazí na Aarona, který je požádá o pomoc.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Gabriela a Aarona uvrtal Hornsby do diplomaticke mise aniž by věděli že to bude masakr a nečekal sje mže se znovu vynoři Negan kdo vi co je to za skupinu a jakou roli v ni ma a taky co je to za ženu ktera je s nim a to jak Carlson vshodil ze střechy ty lidi tak to fakt nemělo chybu

redaktor
26.3.2023 | 0:24:09
captain

Daleko pravděpodobnější, čímž pádem i uvěřitelné. Ano, tak to chodí. Stane se něco nemilého, s čím nepočítáte, a tak abyste zakryl své selhání, je třeba z toho všeho někoho obvinit. Vytvořit nepřítele, trocha lži, propagandy, operace pod falešnou vlajkou, kouřová clona, a zakrývací akce je na světě. A že budou umírat lidé, ale Kefalín, lidí je na světě jako sr@ček… to známe! Tohle mělo konečně hlavu a patu.

12.3.2023 | 17:26:28
JK

Kyle Reese

20.12.2022 | 20:08:27
tom99

Asi doposud nejlepší epizoda z part 2/3. Mělo to úplně jiný styl vyprávění a taktéž režii. Celý díl byl napínavý. Chválím.

webmaster, grafik
21.6.2022 | 13:19:48
RedRose

Bože, jak vylezla ven s tou kosou, tak jsem myslel, že prasknu smíchy!! Co oni ještě nevymyslí…

2 CorvusVonCorax: Ámen! ;-)

24.5.2022 | 6:23:35
CaesarCZ

Zajímavý, super díl, moc se povedl

3.4.2022 | 18:39:32
Marek Vojtěch

Aj, že by zase trošku dráma :-) Jo, pěknej díl…nebudu spoilerovat :-D Ale Negan mě opět potěšil…jinak už si přeju ať to skončí :-D I tak docela napínavej díl

31.3.2022 | 12:13:30
CorvusVonCorax

Zas a znovu. Naprosto vyčerpaný seriál. Scénář se opakuje a je otravný jako opakující se slevy v Kauflandu, které se nám snaží prezentovat jako něco převratného a nového. Ne, 100× stejná premisa. Další a další a další a další komunity… jedna tvrďácká, další plná magorů, jiná utopisticko-nácíčkovská (a znovu od začátku). Co vás na tom proboha po 11. řadách ještě baví. Dojíždím to čistě jen z povinnosti, abych seriál dokoukal, ale jinak je to naprostá scénáristická bída. Jako kdyby v post-apo světě neexistovala jiná témata, než 7. řad se opakující motiv naše vs vaše komunita. Bože. A do toho ti dementní rádoby stormtroopeři v papundeklu :-D Nechápu, za co bere scénárista peníze. Originalita NULA. Zajímavost lokací NULA. Nápaditost/práce s kamerou NULA. Hudba NULA. Seriál totálně shořel.

20.3.2022 | 9:29:33
Fat Tony

Ani som neveril, ze to este vramci TWD poviem, ale toto bola dobra cast. Oprava toto bola vyborna a velmi dobre aj rezisersky zvladnuta cast. CIA typek je vyborny villian, ktory si rad zaspomina na chut palenky :D

17.3.2022 | 15:58:28
JFK031

Konečně se někam dostáváme :-D

17.3.2022 | 4:15:09

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama