The Walking Dead (Živí mrtví) Herec Steven Ogg mluví o svém nadšení z pokračování Simonova příběhu

Herec Steven Ogg mluví o svém nadšení z pokračování Simonova příběhu

Herec Steven Ogg mluví o svém nadšení z pokračování Simonova příběhu

Simonův představitel se nedávno rozhovořil o své postavě a zároveň ukázal, jak ho hraní této postavy baví.


15 0
11.5.2017

Simon, Neganova pravá ruka, se objevil ve výčtu tří nových hlavních postav pro osmou sérii, a proto byl jeho představitel Steven Ogg nadšený z toho, že jeho postava konečně dostane více prostoru. Simona jsme si v sedmé řadě popravdě moc neužili, objevoval se totiž především v dílech, které souviseli s kolonií Hilltop.

„Doufám, že si Simon užije nějakou legraci. Vím, že teď to bude jenom o válce, to není žádné tajemství, ale bude zajímavé sledovat, jak Simon zapadne do tohoto světa a zda bude akčnější. Však víte, zatím jsme ho neviděli nikoho zabít a zatím se ani nerozzuřil. Na konci sice střílel ze své zbraně, ale bude zajímavé sledovat, jakou roli sehraje ve válce,“ řekl herec Steven Ogg ke své postavě.


I Steven Ogg si uvědomuje, že jeho postava může být kdykoliv vymazána ze seriálu, protože každý v apokalyptickém světě jednou umře: „Vždycky si říkám, že každý musí jednou umřít. Všichni v tomto seriálu jednou musí umřít, beru to v pohodě, počítám s tím, až se to stane, tak se to stane. Až k tomu dojde, tak asi budu brečet a svíjet se na zemi a říkat si, proč k tomu muselo dojít. Ale to je toho součástí. Obzvláště v tomto světě, kde má každá postava omezený čas.“

(Foto: AMC)

A jak by podle Stevena Ogga měl Simon zemřít? Ogg mu vymyslel humornou smrt: „Nejlepší způsob, jak by měl Simon zemřít? Asi by měl být pořádně na káry a měl by zakopnout, aby ho sejmulo auto. Něco takového náhodného bych mu přál. Nechtěl bych, aby ho usmrtil člověk nebo chodec. Byla by v tom jistá spravedlnost.“

Nakonec Steven Ogg řekl, jaký názor má na Simonovo chování: „Myslím, že bude zajímavé odhalit, proč se tak chová, protože si myslím, že když je v Neganově okolí, tak jeho chování pochytil a začal se trochu chovat jako on. Zároveň má však Simon svou vlastní hlavu, protože pořád není u Negana. Negan mu věří, takže mu dává hodně svobody, takže myslím, že když je venku, tak si užívá to, že se chová jako Negan, ale zároveň se chová podle svého. Myslím, že skvělé na něm je to, že je takový tyran, ne?“

Se Simonem se v osmé řadě budeme setkávat mnohem častěji. Zajímavostí je, že se po delší době jedná o velmi povedenou postavu, která nemá svou komiksovou předlohu.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

Batiatus

No veru. Žiadna scéna nebude nudná dokým v nej bude Simon :D

11.5.2017 | 19:18:10
scottt1

Sranda by bola, keby Simona zabil Gregory :D

12.5.2017 | 22:03:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás