The Walking Dead (Živí mrtví) Herec Steven Ogg mluví o vztahu Negana a Simona

Herec Steven Ogg mluví o vztahu Negana a Simona

Herec Steven Ogg mluví o vztahu Negana a Simona

Spasitele v podstatě vedou dva muži. Negan je sice hlavou celého uskupení, ale Simon je jeho věrnou pravou rukou. K jejich vztahu se nedávno vyjádřil Simonův představitel.


20 0
2.9.2017

Herec Steven Ogg se před osmou sérií dočkal povýšení, a proto ho v seriálu budeme vídat o něco častěji. Tím pádem fanoušky jeho postava Simona čím dál více zajímá. Co nového čeká na Simona? Je možné, že by někdy zradil Negana? A jakou má moc mezi Spasiteli? Na něco jsme se dočkali odpovědi.

Nejdříve se Steven Ogg vyjádřil k samotném vztahu mezi Neganem a Simonem: „Vždycky, když se s Jeffem sejdeme na place, tak si říkáme, co jsme dělali. Simon je jeho pravá ruka, která snad nikdy není po jeho boku. Negan mu totiž tak věří, že ho nechává dělat věci za něj. Simon je tam venku a maká. A má spoustu práce.“


Simon a Negan skutečně nemají moc společných scén, nad čímž si posteskl i samotný herec: „Pochopitelně bych byl rád, kdybychom měli více společných scén, ale určitě se brzy nějakých dočkáme, abychom jejich interakci viděli více. Na to se vážně těším.“

(Foto: AMC)

V sedmé řadě jsme se dočkali několik zrad. Hrozí něco takového i u Simona? „Myslím, že každý ve finále hledí jen na přežití. Je to tak prostě od přírody, každý chce přežít. Otázkou spíš je, zda Simon souhlasí se vším, co Negan dělá, a zda jeho způsob považuje za ten nejvhodnější. To je zajímavé,“ řekl herec Steven Ogg o Simonově loajalitě k Neganovi.

Nakonec byl Steven Ogg dotázán, čeho se dočkáme v osmé řadě: „Jde do tuhého. Sedmá série nám představila spoustu nových lokací a lidí. Teď nastal čas války. Myslím, že poslední díl sedmé řady posloužil jako přepínač, kdy se seriál hodně změní. Opravdu hodně se toho změní.“

Diskuze /2

Angi

Rovnou přiznám, že si už vůbec nepamatuju, co se vlastně v tom finále stalo..

2.9.2017 | 20:55:36
ori

Podľa mňa on Negana nezradí, príliš sa mu páči moc, ktorú má. Ten bude záporák až do svojej smrti, ktorú očakávam v 8. sérii, možno v mid-season finále.

2.9.2017 | 21:24:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: Some Guy

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

  • … S08E04 HDTV x264-SVA
  • … S08E04 720p HDTV x264-AVS
  • … S08E04 WEB-DL x264-RARBG
  • … S08E04 720p WEB-DL RARBG
  • … S08E04 1080p WEB-DL RARBG
  • … S08E04 WEBRip x264-RARBG
  • … S08E04 iNTERNAL 720p STRiFE
  • … S08E04 1080p WEB H264-STRiFE
  • … S08E04 720p AMZN WEB-DL CasStudio
  • … S08E04 1080p AMZN WEB-DL CasStudio

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejlepší epizody osmé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás