The Walking Dead (Živí mrtví) Tříminutová ukázka z první dílu osmé řady

Tříminutová ukázka z první dílu osmé řady

Tříminutová ukázka z první dílu osmé řady

Na newyorském Comic-Conu byla odhalena exkluzivní ukázka z premiérové epizody osmé série. V ní se můžeme podívat na to, jak se daří Carlovi.

18 0
9.10.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Bobr007SVK

Keby bol cely serial aspon tak napinavy ako tieto tri minuty..

9.10.2017 | 18:24:25
Sapphire1977

Zaujímavé že sú v otvorenej vojne so Spasiteľmi, ale Carl sa tam prechádza len tak sám. Očakával by som že sa budú chodiť aspoň v dvojiciach a budú sa snažiť nejako kryť. A vyzerá to že sa hneď na začiatku zoznámime s tým Arabom.

10.10.2017 | 8:21:27
10.10.2017 | 14:20:31
Xavik

#3 Jedi knight: Tot scénu mi to taky připomnělo. :D

admin
10.10.2017 | 17:57:35
Lardis

Já bych si na ni nevzpomněl, ale smysl to dává. To bude jeden z odkazů stého dílu na díly předchozí :)

12.10.2017 | 0:59:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás