Karun Patel

Karun Patel

Filmový režisér a kameraman, který se již přes padesát let kamarádí s Kingem, kdy spolu oba točí filmy.

Sezóny 1
2021 - 2021

Karun Patel je filmový režisér, producent a kameraman, který pracuje a žije v Indii. Tam narazí na Kinga, který se sem odebral, aby dobyl filmový Bollywood. Karun si všiml, že Kingo prakticky nestárne a myslel si, že je to upír. Při pokusu o jeho zabití ale vzniklo netradiční přátelství obou pánů, kteří následně spolu spolupracovali na několika filmech v dalších dekádách.

Karun Patel figuroval jako režisér i kameraman, kdy do hlavních rolí vždy obsazoval právě Kinga. Ten v posledních desítkách letech hrál v úspěšných filmech Bollywoodu, kdy svůj vzhled maskoval za rodinou tradici, když údajně jeho otec i děd vypadají stejně jako on. Když Karun a Kingo natáčejí další film, jsou v roce 2023 vyrušeni zbytkem Eternals, kteří Kinga právě hledají kvůli sílící hrozbě Deviantů.


Kingo se tak přidává k Eternals, ale Karun Patel jede s ním. Jelikož ví o jeho původu, rozhodl se natočit speciální dokument o Eternals. Karun tak vše točí na kameru i v těch nejnebezpečnějších situacích. Někdy dokonce o kameru přijde, nicméně vždy má nějakou náhradní. Když se Kingo dozví o skutečném účelu Eternals na Zemi, rozhodne se s Ikarisem nebojovat, a vrátit se tak i s Karunem Patelem zpět do Indie.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nejvtipnější postava z celého filmu, která dokázala vždy zaručeně rozesmát :-)

webmaster, grafik
30.11.2021 | 21:52:22

Nejlepší postavy - Doctor Strange

Reklama

Předchozí film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Zajímavosti

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Vyjmenujte pět Marvel hrdinů, kteří operují v New Yorku. Dáte je úplně hravě. Vyjmenujte deset. Zapotíte se, ale ještě to zvládnete. Většina superhrdinů chrání New York. Jenže se nejedná o jediné město, které je v nebezpečích. Marvel Studios na to reaguje a chce své hrdiny rozmělnit.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama