Kingo

Kingo

Nejzábavnější člen Eternals, který si oblíbil filmy a stal se známou hvězdou v Bollywoodu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Kingo byl poslán s dalšími Eternals na Zemi zhruba 5 tisíc let před naším letopočtem, kde měl tým chránit lidstvo před Devianty. Zároveň Eternals také lidem pomáhali v jejich vzdělání a obecnému rozvoji. Kingo se postupem času stal na lidech závislý a velice si je oblíbil. Po rozpadnutí Eternals se přesunul do Indie, kde naprosto využil svůj skrytý talent a potenciál.

Stal se hvězdou Bollywoodu, která vystupovala v několika filmech napříč dekádami. Své nestárnutí maskoval tím, že se odkazoval na svou rodinnou filmovou tradici, kde všichni vypadali naprosto stejně. Když je zabita Ajak, i Kingo je o této neblahé události informován. Společně se Sprite, Ikarisem a Sersi se vydává hledat ztracené Devianty, kteří nyní útočí na ostatní Eternals.


Na výpravu se s ním vydává i jeho dlouholetý sluha a hlavně přítel Karun Patel, který se rozhodl natočit dokumentární film o Eternals. Kingo patří k nejzábavnějším členům týmu, který má většinou pozitivní náladu. Když se dozví o skutečném důvodu bytí na Zemi a Ikarisově plánu, rozhodne se se svým dávným přítelem nebojovat. Eternals v boji nepodpoří a rozhodne se dožít své dny zpět v Indii.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Herce mám rád z komedií a ze stand-upů. Jsem rád, že část své komické vložky využil i tady. Skvělá postava.

webmaster, grafik
17.11.2021 | 13:17:21

Nejlepší postavy - Doctor Strange

Reklama

Předchozí film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Zajímavosti

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Vyjmenujte pět Marvel hrdinů, kteří operují v New Yorku. Dáte je úplně hravě. Vyjmenujte deset. Zapotíte se, ale ještě to zvládnete. Většina superhrdinů chrání New York. Jenže se nejedná o jediné město, které je v nebezpečích. Marvel Studios na to reaguje a chce své hrdiny rozmělnit.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama