Sersi

Sersi

Dokáže měnit pevnou hmotu na vodu či prach. K lidem si dokázala vybudovat velice blízký vztah.

Sezóny 1
2021 - 2021

Sersi patří mezi Eternals, které vytvořil nebešťan Arishem. Ten Sersi a další členy posádky vyslal na Zemi 5 000 let před Kristem, kde měla tato skupina chránit lidstvo před nebezpečnými Devianty. Eternals se začlenili v průběhu staletí do lidské komunity, přesto nezasahovali do lidských dějin. Kolem šestnáctého století se jim konečně podařilo Devianty porazit a zcela vyhubit.

Nicméně Zemi stále neopouštěli. Měli zde rozkázáno od Arishema zůstat. Eternals se přesto rozpadli. Sersi si vybudovala velice blízký vztah s Ikarisem. Toho si dokonce i vzala, ale nakonec to nedopadlo. Posledních pár let Sersi žije v Londýně společně se Sprite, dokonce má i přítele a to zdánlivě obyčejného angličana Danea Whitmana.

Když se ale zničehonic Devianti vrátí, Eternals se opět musí spojit, aby hrozbu zažehnali. Brzy ale zjistí, že jejich úděl na Zemi je zcela jiný. Na Zemi setrvávali tak dlouho, dokud nebude moci vzniknout nový nebešťan. Jelikož si téměř celá parta Zemi zamilovala, rozhodnou se, že Zemi budou chránit a naopak se Arishemovi postaví. Bohužel Ikaris nebyl stejného názoru jako Sersi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Největší překvapení, naprosto boží…

webmaster, grafik
15.11.2021 | 18:31:49

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama