Avengers Sersi

Sersi

Sersi

Dokáže měnit pevnou hmotu na vodu či prach. K lidem si dokázala vybudovat velice blízký vztah.

Sezóny 1
2021 - 2021

Sersi patří mezi Eternals, které vytvořil nebešťan Arishem. Ten Sersi a další členy posádky vyslal na Zemi 5 000 let před Kristem, kde měla tato skupina chránit lidstvo před nebezpečnými Devianty. Eternals se začlenili v průběhu staletí do lidské komunity, přesto nezasahovali do lidských dějin. Kolem šestnáctého století se jim konečně podařilo Devianty porazit a zcela vyhubit.

Nicméně Zemi stále neopouštěli. Měli zde rozkázáno od Arishema zůstat. Eternals se přesto rozpadli. Sersi si vybudovala velice blízký vztah s Ikarisem. Toho si dokonce i vzala, ale nakonec to nedopadlo. Posledních pár let Sersi žije v Londýně společně se Sprite, dokonce má i přítele a to zdánlivě obyčejného angličana Danea Whitmana.


Když se ale zničehonic Devianti vrátí, Eternals se opět musí spojit, aby hrozbu zažehnali. Brzy ale zjistí, že jejich úděl na Zemi je zcela jiný. Na Zemi setrvávali tak dlouho, dokud nebude moci vzniknout nový nebešťan. Jelikož si téměř celá parta Zemi zamilovala, rozhodnou se, že Zemi budou chránit a naopak se Arishemovi postaví. Bohužel Ikaris nebyl stejného názoru jako Sersi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Největší překvapení, naprosto boží…

webmaster, grafik
15.11.2021 | 18:31:49

Aktuální film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy - Eternals

Reklama

Zajímavosti

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Zatímco si studia Marvel Studios a Sony plácli na další trilogii a fanoušci jsou poměrně v suchu, Tom Holland samozřejmě ví, co to pro jeho hereckou budoucnost znamená. On v roli Petera Parkera nemůže zůstat donekonečna, což nyní už na veřejnosti přiznává. Máme se bát?

Reklama

Předchozí film

Eternals


Premiéra: 4.11.2021
Režie: Chloé Zhao
Scénář: Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo, Kaz Firpo
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Dong-seok Lee, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Harry Styles, Harish Patel, Haaz Sleiman a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie