Ikaris

Ikaris

Nejsilnější z Eternals, který chce plnit poslání na Zemi až do samotného konce nehledě na ostatní.

Sezóny 1
2021 - 2021

Další z Eternals, který patří zřejmě k jejich nejsilnějším členům. Dokáže lítat a samozřejmě kromě supersíly umí šlehat z očí i smrtící paprsky, které jsou obzvlášť nebezpečné. Ikaris patří k jedněm z nejoddanějších Eternals, který je odhodlaný splnit misi až do samotného konce. Od Ajak, která primárně komunikuje s Arishemem, se dozví o skutečném bytí na Zemi.

Ikaris tak pevně věří, že jeho životním údělem je tedy dočkat se zrození dalšího nebešťana – Tiamuta. Když Ajak sejde z cesty a chce naopak lidstvo před zničením Země ochránit a zabránit tak povstání Tiamuta, Ikaris Ajak zabije a narafičí smrt tak, ať to vypadá, že Ajak zabili Devianti, kteří se zničehonic opět objevili na Zemi (rozmrazili se díky z ledů tání ledovců).


Ikaris tak dá dohromady celou partu Eternals jen z toho důvodu, aby odlákal jejich pozornost. Eternals na poslední chvíli ale Ikarisovy pohnutky pochopí a snaží se ho zastavit. Bojovat ale proti nejmocnějšímu z nich je ovšem velice těžké. Na poslední chvíli, kdy Ikaris musí zabít svou lásku Sersi pookřeje a Eternals pomůže v jejich misi. Následně ale se sebou není schopen žít a rozletí se ke slunci, kde skončí v jeho ohnivých paprscích.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Největší překvapení. Takto má vypadat temný Superman. Marvel zase vše DC vyfoukl před nosem :-)

webmaster, grafik
15.11.2021 | 18:31:34

Nejlepší postavy - Doctor Strange

Reklama

Předchozí film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Zajímavosti

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Vyjmenujte pět Marvel hrdinů, kteří operují v New Yorku. Dáte je úplně hravě. Vyjmenujte deset. Zapotíte se, ale ještě to zvládnete. Většina superhrdinů chrání New York. Jenže se nejedná o jediné město, které je v nebezpečích. Marvel Studios na to reaguje a chce své hrdiny rozmělnit.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama