Ikaris

Ikaris

Nejsilnější z Eternals, který chce plnit poslání na Zemi až do samotného konce nehledě na ostatní.

Sezóny 1
2021 - 2021

Další z Eternals, který patří zřejmě k jejich nejsilnějším členům. Dokáže lítat a samozřejmě kromě supersíly umí šlehat z očí i smrtící paprsky, které jsou obzvlášť nebezpečné. Ikaris patří k jedněm z nejoddanějších Eternals, který je odhodlaný splnit misi až do samotného konce. Od Ajak, která primárně komunikuje s Arishemem, se dozví o skutečném bytí na Zemi.

Ikaris tak pevně věří, že jeho životním údělem je tedy dočkat se zrození dalšího nebešťana – Tiamuta. Když Ajak sejde z cesty a chce naopak lidstvo před zničením Země ochránit a zabránit tak povstání Tiamuta, Ikaris Ajak zabije a narafičí smrt tak, ať to vypadá, že Ajak zabili Devianti, kteří se zničehonic opět objevili na Zemi (rozmrazili se díky z ledů tání ledovců).

Ikaris tak dá dohromady celou partu Eternals jen z toho důvodu, aby odlákal jejich pozornost. Eternals na poslední chvíli ale Ikarisovy pohnutky pochopí a snaží se ho zastavit. Bojovat ale proti nejmocnějšímu z nich je ovšem velice těžké. Na poslední chvíli, kdy Ikaris musí zabít svou lásku Sersi pookřeje a Eternals pomůže v jejich misi. Následně ale se sebou není schopen žít a rozletí se ke slunci, kde skončí v jeho ohnivých paprscích.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pikaia

Tak ten je za mě top. Skvěle napsaná a zahraná postava a plná překvapení.

23.7.2022 | 20:23:11
tom99

Největší překvapení. Takto má vypadat temný Superman. Marvel zase vše DC vyfoukl před nosem :-)

webmaster, grafik
15.11.2021 | 18:31:34

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama