The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Johnny Galecki se stává producentem nového projektu o Griswoldových

Johnny Galecki se stává producentem nového projektu o Griswoldových

Rodina Griswoldových z filmové série Bláznivá dovolená míří na streamovací stanici HBO Max a Johnny Galecki, který v jednom z těchto ikonických filmů ztvárnil Rustyho, se stal producentem nového seriálu, který ponese název The Griswolds.

9 1
13.12.2019

Hvězda seriálu The Big Bang Theory Johnny Galecki se opět ponoří do Bláznivé dovolené. Ve filmové sérii si Johnny ve vánočním díle zahrál Rustyho Griswolda po boku herce Chevyho Chase a herečky Beverly D’Angelo, kteří ztvárnili jeho rodiče. Nyní se filmová série dočká potenciálního rebootu v podobě seriálu a Galecki bude u toho.

Streamovací stanice HBO Max začala pracovat na dvacetiminutovém seriálu s názvem The Griswolds, který se bude na rozdíl od seriálu The Big Bang Theory natáčet pouze jednou kamerou. Projekt pochází z pera scenáristy Tima Hoberta, který stojí mimo jiné za seriálem The Middle, a Johnny Galecki se stal spolu Holly Brown a Corym Woodem jeho producentem. Navíc se také HBO Max stala novou stanicí, na které budou od jara příštího roku dostupné všechny díly Teorie velkého třesku.

(Malý Johnny jako Rusty Griswold se svojí rodinou; Foto: Warner Bros.)

Nový seriál se zaměří na každodenní život rodiny žijící na předměstí moderního Chicaga. Griswoldovi však nejsou zatím oficiálně objednaní, pracuje se pouze na scénáři. Proto není jisté, zda se Galecki bude na seriálu podílet pouze jako producent, nebo si v něm také zahraje. Stejně tak nevíme, zda se zde neobjeví také někteří herci z filmové série, zmiňme např. Randyho Quaida, Juliette Lewis nebo Eda Helmse.

Znáte Griswoldovi? Myslíte si, že má seriál naději na úspěch? Budete se na něj dívat, pokud se projektu podaří uspět a HBO Max objedná celou sérii? Dejte nám vědět do komentářů.

Diskuze /1

hyena

viacnocne prazdniny klasika vianoc :D

13.12.2019 | 10:08:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama