The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Arthur Jeffries

Arthur Jeffries

Arthur Jeffries

Hvězda vědeckého televizního pořadu pro děti známá jako profesor Proton.

Sezóny 5
2013 - 2018

Arthur Jeffries neboli profesor Proton býval hvězdou vědeckého televizního pořadu pro děti, v němž předváděl vědecké experimenty a který Sheldon a Leonard sledovali, když byli ještě malí kluci. Poté, co byl pořad zrušen, nebrali ostatní vědci Arthura kvůli tomu, že vystupoval v pořadu pro děti, kde demonstroval vědecké principy na obyčejných předmětech, moc vážně.

Proto pro něj bylo po zrušení pořadu velice těžké najít nějakou práci, takže se rozhodl vystupovat na dětských oslavách. Sheldon jej považuje za svůj vzor a díky němu se rozhodl stát vědcem, a tak se ho rozhodl jednou najmout, aby jemu, Leonardovi a Penny předvedl soukromé vystoupení. Arthur však ze setkání se Sheldonem nebyl zase tak nadšený, přišel mu otravný a dokonce nebezpečný. Sheldon se mu však po nějakém čase za svoje chování omluvil.


Jeffries později zemřel a nyní se zjevuje Sheldonovi ve snech. Mívá podobu Obi WanaHvězdných válek a objevuje se hlavně, když potřebuje Sheldon s něčím poradit.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Tak profesor Proton byl fakt vtipná postava hlavně kvuli tomu jak nemohl vystat Sheldona na začatku a potom jak se objevoval jako Sheldonuv Obi-Wan tak to take nemělo chybu.

28.12.2019 | 18:58:32
S.T.A.L.K.E.R.

Nebyl špatný.

23.11.2019 | 17:12:16
Kothy

typek .D

23.2.2019 | 15:44:41

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás