Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E06: Equal Justice

S08E06: Equal Justice

S08E06: Equal Justice

Halstead a Ruzek se pokusí infiltrovat zločinecký ring a ocitnou se v komplikované situaci. Tým rekrutuje nečekaného spojence, aby jim pomohl vyřešit vraždu.

cz sk
11.2.2021
6 310 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eric Laneuville
Scénář: Daniel Arkin
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Lawrence Gilliard Jr. (Latrell Wade), Julian Parker (Dante Rashard), David Folsom (Gil Durham)
Ostatní herci: Kizzmett Pringle (Sara Mooreová), Deveon Mitchell (K-Mac), Lynette Shakespeare (Flo), Whitney Tate (Erika Mooreová), Ricky ‚Rampage‘ Cowan (Travis LaRoc), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás