Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba ze 17. - 20. epizody

Hudba ze 17. - 20. epizody

Hudba ze 17. - 20. epizody

V této sérii epizod se opět střídají humorné chvilky s těmi dramatickými a hlavně emotivními a hudební doprovod tomu značně odpovídá. Mezi známými jmény dnes naleznete Seala, Rihannu a Corrine Bailey Rae.


5 0
28.4.2016

Leon Bridges – Flowers

Mer začíná být podrážděná všemi otravnými věcmi, které v domě provádí Amelia. Mer a Amelia společně s Maggie připravují večeři. Maggie brání Amelii. Steph s Jo žádají o grant. Richard se dohaduje s Catherine ohledně jejího přístupu ke vztahu April a Jacksona.

Andrés Segovia – Asturias

Kyle Diaz během své operace hraje tuto skladbu na kytaru.


Seal – Everytime I'm With You

Zbaven třesu hraje Kyle pro Steph na kytaru. Arizona utěšuje April. Richard vysvětluje Catherine, že Jackson s April píší svůj vlastní příběh. Maminka uklidňuje Jenny.

Lion Babe – Impossible

Steph se ujišťuje, že se za ni Amelia přimluví kvůli získání grantu. Penny před Callie vybuchne vzteky, když si představuje Steph. Maggie přesvědčuje ostatní lékaře, aby ze sebe udělali hromosvody, pokud se někde potkají s Mer a Amelií.

Andra Day – Forever Mine

Maggie, Amelia a Mer se konečně sejdou v pohodě a klidu. Catherine se omlouvá Jacksonovi za to, že to s tím mícháním se do jeho záležitostí přehnala. April nadává na Averyovy, Arizona jí naslouchá. Jackson je obeslán zákazem přiblížení. April nachází ve svém bytě postýlku.Aquilo – Waiting

Mer, Amelia a Maggie hlídají Omara, když začne kolabovat, Mer navrhne, aby zavolaly Baileyovou. Miranda hledá klíče, zatímco na ni Ben křičí, že ho měla vzbudit. Callie říká Penny, že ji miluje.

Rihanna – Close To You

April nechá Jacksona, aby si sáhnul na její břicho a ucítil tak kopnutí miminka. Ben vyzývá Mirandu, aby se vrátila ke komisi a přesvědčila je, aby mu nedávali zákaz na šest měsíců, nicméně Miranda odpovídá, že to ona ho chtěla vyhodit, ale Mer, Owen a Maggie ji přesvědčili právě k onomu šestiměsíčnímu zákazu. Amelia říká Baileyové o Omarově zázračném probuzení.Shy Carter ft. Aleon Craft – Bring It Back

Mer, Maggie a Amelia oblékají děti, probírají u toho Maggiin intimní život, čehož se ihned chytne Zola. Ben si stěžuje Jacksonovi, že se bez práce zblázní.

Corine Bailey Rae – Stop Where You Are

Lékaři se shromažďují u dveří pohotovosti a přijímají osmiletého postřeleného chlapce. Peterova matka s Brandonovou chtějí vědět, kterého chlapce postřelili. Alex, Richard, Owen a Amelia se plně věnují Brandonovi.

Claire Guerreso – Placekeeper

Arizoně volají z Bartonovy školy. Amelia s Alexem informují Brandonovy rodiče o faktu, že už nikdy nebude moci chodit. Amelia radí Peterovi, aby si nikdy nemyslel, že Brandonovi ublížil schválně a nutí ho, aby jí slíbil, že o té události bude vždy uvažovat jako o nehodě.

Parson James – Stole The Show

Závěr epizody, kdy nejklíčovější scénou je ta, kdy Arizona předává Callii kontakt na svou advokátku.

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás