Grey's Anatomy (Chirurgové) Další povýšení mezi stálé postavy

Další povýšení mezi stálé postavy

Další povýšení mezi stálé postavy

Loni se novými stálými postavami stali Martin Henderson, který před pauzou do Grey Sloan nastoupil jako Dr. Nathan Riggs, a také Jason George alias Ben Warren, manžel Dr. Baileyové. K nim se teď připojí Giacomo Gianniotti, který je stejně jako Henderson v seriálu nováčkem.


8 0
24.1.2016

Gianniotti se v Grey's Anatomy objevil poprvé loni na konci 11. řady, stejně jako jeho kolegové – noví stážisté. Dr. Andrew DeLuca zapadl mezi naše doktory rychle a stal se objektem zájmu Meredithiny sestry Maggie. Gianniotti se před Chirurgy objevil v seriálech Selfie a Reign.

Kelly McCreary jako Dr. Maggie Pierce a Giacomo Gianniotti jako Dr. Andrew DeLuca


Další novinkou v obsazení je Maya Stojan, herečka s českými kořeny, kterou můžete znát z Agents of S.H.I.E.L.D. jako agentku 33 či ze seriálu Castle jako technickou analytičku Tory Ellis. V Chirurzích se Maya objeví v zatím blíže nespecifikované epizodní roli.

Maya Stojan jako Kara, agentka 33

Fotografie: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás